Hříšný tanec (1987)

Naprostá klasika z dneška už takřka kultovním soundtrackem.Není nad čím váhat naprosto neotřesitelných 5*

V utajení (2008) (TV film)

Tak nevím díval jsem se na film nebo na nějakou epizodu krimi seriálu to mi řekněte.

Nestanu se tvojí ženou (2007)

Co říct byl jsem velmi mile překvapen film měl takový zvláštní nádech a kouzlo. Nevím jestli to bylo naprosto skvělou,sympatickou a sexy Michelle Pfeiffer nebo vyloženě pohodovým Paulem Ruddem. Ale co je hlavní, že jsem se bavil a naprosto si vydechl u tohoto filmečku.

Po čem kluci touží? (2008)

Mělo to svižné tempo s typickým schématem chlast,sex,super kočky,borci a naprostí loseři. Já sem se bavil takže 3 hvězdy.

Strážci - Watchmen (2009)

Komiks sem sice nečetl takže jsem nevěděl do čeho jdu, ale v kině jsem byl mile překvapen. Sice jsem čekal více akce, ale příběh byl vyloženě ujety.Ta sexuální scéna když hráli hudbu ze Shreka mě vyloženě dostala.

G. I. Joe (2009)

Nadupaná akce, co se týče trikové stránky naprostá špička , příběh je už jednodušší ,ale nebyl problém se v něm orientovat.Postavy vyloženě sympatické a otevřený konec filmu jsem čekal. Já si to v kině vyloženě užíval těch 118 minut. Z mého hlediska naprosto jasné 4* nechybělo moc a dal bych i 5*.

Wrestler (2008)

Dojemné,krásné,úžasné co vice říct. Mickey Rourke is back.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Wow tak to byl naprostý nářez byl jsem přikovaný úplně k sedačce a čelist mi spadla až na zem. Myslel jsem,že jedničku nic nepřekoná,ale to jsem se spletl. Akce nemá chybu,děj super aspoň jsem se toho dozvěděl hodně o historii Autobotu a Deceptionu. Mimochodem John Turturro je drsný háže jednu hlášku na druhou. PS: Tak si představuju jak utratit 200 mega dolarů!!!!

Yes Man (2008)

Svěží, vtipná komedie po dlouhé době zajímavý Jim Carey,moc sympaticka Zooey Deschanel a celkově jsem si to moc užil.

Stáhni mě do pekla (2009)

Od Kruhu s Naomi Watts tu nebyla tak skvělý a strašidelný horor,který mě přikoval do sedačky v kině.Škoda toho závěru čekal jsem happy end a ten se nekonal.