Lang ya (2008)

Film mi spíš připadal jako komorní akční drama byli tu dvě naprosto špičkové bojové pasáže a to nemluvím jen o té závěrečném fajtu kde si to Wu Jing dává rozdá na férovku asi z 50 členy gangu, ale i ta scéna v tom baru proti těm třem zločincům včetně té korby která si myslím neměla chybu. Celkově film stojí a padá s Wu Jingem což je v podstatě logické když to i režíruje. Příběh jde zhrnout do jedné věty hlavní hrdina je elitní zabiják, který zabije šéfa mafie a netrvá dlouho a má mafii za zády, do toho se ještě zaplete krásná policajtka a máme tu i trochu romantiky.

Sonny Liston: Těžká váha (2008)

Mám hodně rád sportovní dramata a ještě, když jsou na motivy skutečné události tak je to o to pro mě zajímavější. Tenhle film stojí a padá s Ving Rhamesem dovolím si říct, že jeho výkon je špičkový. Nehledejte tu velké hvězdy ty tu fakt nenajdete dostane spíš komornější drama, ale o to poutavější.

Sex ve městě 2 (2010)

Tak trochu se z toho stala přehlídka nejrůznějšího luxusu ať už jde o modu a nebo životního stylu na vysoké noze a trošku se zapomínalo na takové to klasické ženské tlacháni, kterým byl původní seriál pověstný.

StreetDance 3D (2010)

Pro fanoušky tanečních filmů asi naprostá nutnost dostanete všechno co očekáváte výborné taneční čísla a choreografie je tu spoustu skutečných tanečníku, kteří ve světě něco znamenají a ke všemu ještě výborná hudba. Já celkově jsem nadšen.

Nebezpečný svědek (2008)

Nemilosrdný svět čínských triád, kde se zrada nebo podvod trestá smrtí většinou jde o dost drsnou popravu, aby bylo vidět, že s triádami si člověk nemůže zahrávat. Ale existuje tu určitý typ respektu mezi hlavními bossy triád. Kung-fu soubojů tu moc není spíš se to řeší klasickou formou jako je zbraň a meč. Jako velkého bratra triády tu vidíme Sammo Hunga, který se vůbec do ničeho nezapojuje jen dává rozkazy, což je částečně škoda, ale v závěru filmu ho tu vidíme v souboji Wu Jingem a jejích souboj patří mezi to nejlepší co může Asie nabídnout. Ve filmu se představuje asijská smetánka ať už ve větších či menších rolích tudíž pokud vás trochu asijská tvorba zajímá tak určitě známe tváře najdete to vám garantuji.

Piraňa 3D (2010)

What the fuck tak to jsem nečekal. Bez debat jeden z nejlepších hororových remaku posledních let. Také jatka co Aja připravil jen tak něco nepřekoná. Desítky lidi roztrhaných někteří na cucky voda pokryta krví vnitřnostmi a končetinami. Spustu odhalených ba skoro nahých koček vidět tu scénu kde nebudou kozy je sakra těžké. Dokonce ti lidi uvažují i logicky to už se v hororech dnes moc nenosí. Rozhodně pokud máte zažívací problémy nedoporučuji se dívat. Jinak jsem hodně nadšený. Je vidět že režisérovi nikdo do práce nekecal a ten si to natočil tak jak chtěl. Jsou tu určité zadní vrátka na případné pokračování.

Vikingové II (2008)

Kombinace historické éry vikingů a do toho návštěvník u jiné planety, který ztroskotá a spolu doveze zrůdu která silou převyšuje udatné vikingy zněla velmi zajímavě. Celkově film odsipal velmi rychle nebylo tu moc hluchých míst akce byla zábavná a končetiny a utrhané orgány lítali všude kolem. Jak jsem viděl hlavní monstrum nemůžu si pomoct ale vypadal jako Kraken z nového Soubojů titánu. Nevím co víc dodat koukněte a uvidíte sami rozhodně se nudit nebudete.

Jonah Hex (2010)

Co mě zarazilo byla stopáž filmu 73 minut je opravdu hrozně málo je vidět, že řeči kolem toho, že se film několikrát přetáčel a měnil režisér nelhali. Komiks se ke mě nikdy nedostal tudíž jsem nevěděl do čeho jdu. Celkově mírné zklamáni komiksová předloha nabízí mnohem víc šlo z toho vytřískat zábavnější film. Kdyby se film odvíjel v trochu temnějším duchu a bylo zde vysvětleno jak se z Jonaha Hexe stal Jonah Hex mohlo se tu zrodit nová trilogie.

Resident Evil: Afterlife (2010)

3D mě a to říkám na rovinu přikovalo do sedačky v kině, od Avatara lepší 3D opravdu nenajdete. Milla se snad pro roli Alice narodila je to jedna z mála hereček u které ji akční hrdinku opravdu uvěříte úplně bez problému. No a teď se dostávám k příběhu tady doporučuji opravdu vypnout mozek a moc ho neřešit a jen si užívat vizuální stránku filmu. Celkově mi vychází 5* za 3D a 2* za příběh čili když to zprůměruji tak dostanu pěkné 3*.

Skóruj! (2007)

Lobotomie v přímém přenosu ono celkově to byl hrozná pičovina, ale je tam spoustu vtípků, které se fakt povedli. O Danu Foglerovi nebudu moct mluvit ten je rád, že je rád je to ten typ jehož jediný herecký projev je dělat ze sebe vola. Ale zase mu musí člověk závidět líbat Maqqie Q to je fakt něco. Na jednu stranu žádné veledílo, ale jsou tam momenty které pobaví.