Barbar (2009)

Když během 20 minut se pronesou čtyři věty a hlavní hrdina zamorduje pár chlapu a svému vězniteli rozřízne břicho a hodí mu vlastní střeva do klína říkám si proč bych se měl další hodinu trápit u tohoto filmu. Jako brutalita mi nevadí ale koukat se skoro na němý film to fakt ne.

Vrahouni (2010)

Katherine Heigl mám rád viděl jsem ji skoro ve všech jejich filmech a v každém se mi líbila, ale tady v tomhle to skoro celý film hrála takovou puťku asi to bylo hloupým scénářem. Jo a slovo akční-komedie bych nepoužil o akci se snažili ale bylo to spíš úsměvné.Jedno už vím skoro jasně Ashton Kutcher je fakt herecký dřevák každým dalším filmem mě o tom přesvědčuje.Jinak příběh je hodně hloupý ale to mi vůbec zas tak nevadilo prostě jsem jenom seděl a čučel nic víc nic miň.Tom Selleck je tchán, kterého by si asi nikdo moc nepřál hodně podezíravý a tchýně byla taky pěkné kvítko. Celkově průměr, ale zábavný průměr.

Centurion (2010)

Poutává atmosféra a napětí dostává tento film hodně vysoko v mých očích. Místy až krvavě zachycené bitvy které když se ale tak zamyslím asi prostě k té době patřili a barbaři nikdy nebudou jednat s nikým v rukavičkách. Rozhodně po dlouhé době historický film který mě upoutal. Je vidět že nemusí být k dispozici jen 200 milionový rozpočet. Z mého pohledu velmi pěkné 4*. Ps: Olga Kurylenko je tam opravdu svině jen jsem čekal když už jí konečně uřežou hlavu sice jsem se nedočkal ale zapíchl ji pěkně.

Tekken (2010)

Tak nějak začnu hru jsem hrál tak jednou v životě a nebyla nic moc když to srovnám s Mortal Kombat. Tak a teď k filmu samotnému film se tváří jako zábavné béčko ale je tu jeden problém rozhodně to není zábavné. Hlavní hrdina mi připadá jako by utekl z nějaké chlapecké skupiny nevypadá jako borec co by dal přes pysk Garymu Danielsovi tomu se musím smát. Ale abych úplně nekritizoval tak bojové scény se mi celkem líbili čekal sem rychlý střih kamery ale není to vůbec tak zlé jde se v tom orientovat. Suma sumárum hodně podprůměrné s občasnými záblesky které stojí za zhlédnutí.

Morganovi (2009)

Nuda a šeď vůbec žádná chemie mezi hrdiny skoro jako by to byl bratr se sestrou a ne manželé. Jako letos asi nejnudnější romanticky film roku.

Americká panna (2009)

To bylo úplně šílené samé prsa až mě to začalo dost nudit. Podobných komedii jsem už viděl mraky takže jsem celkově nebyl překvapen ani zas tak zklamán. Celkově podprůměr ale dalo se na to dívat už jen díky Jenně Dewan která jako americká panna byla fakt něco

Parchanti (2010)

Nemůžu si pomoct ale mě se to fakt líbilo mám rád tenhle typ filmů co mají nádech 80-90.let. Ne tak dobré jako A-Team ale hodně srovnatelné. Jen člověk může litovat, že film komerčně zklamal.

Harry Brown (2009)

Tak takhle nasraného důchodce jsem už dlouho neviděl a ani se nedivím umře mu žena zabijou mu jeho nejlepšího přítele a do toho je plné město mladých grázlu co terorizuji okolí prodávají drogy a zbraně. Film nepostrádá napětí, akci skvělou atmosféru a Michael Caine je skvěly. Řekl bych že je to dost podobné jako Gran Torino ale přesto trochu jiné.

Starý páky (2009)

Nikdo nečekal že to bude nějaké veledílo a taky není. Pokud mužů mluvit za sebe tak to není vůbec špatně strávených 90 minut. Je tam rozhodně pár dobrých foru které fakt pobaví pak je tu opět nějaké to klišé. Čeho jsem si všiml, že postupně se z Johna Travolty stává takový ten páprda kde jsou ty časy kdy to byl frajer.

Repo Men (2010)

Jen doufám že zrovna tak nebude vypadat budoucnost z orgány všechno něco stoji už teď tak proč si nekoupit orgán ale bylo jasné už od začátku že se splacením to bude horší. Celkově mi to připadá ten námět hodný k zamyšleni kdo ví co bude za 10 až 20 let. No a závěr jsem teda fakt nečekal. Rozhodně film stojí ke zhlédnutí ale doporučuji rozšířenou verzi jo a kdo nesnese pohled na krev tak ať radši nekouká.