Rock ze střední (2009)

Pro všechny kdo viděli Školu rocku tohle je skoro podobné, ale svým způsobem naprosto jiné. Velice příjemná a zábavná skoro dvouhodinovka. Rozhodně jsem byl překvapen a doporučuji ke zhlédnutí nebudete litovat. Jo a mimochodem hudba tam je skvěla. Ps: Poslední song je fakt šupa

Dolanův cadillac (2009)

No rozhodně takový styl pomsty jsem ještě neviděl jako vesměs když někdo někomu zabije blízkého tak je ten dotyčný na dně a po čase se nasere a vystřílí všechny kdo s tím mají něco společného. Tady na to jde hlavni hrdina trochu jinak sleduje vrahy a jejich zvyky kudy jezdi a tak. Pak se prostě nechá najmout společnosti co děla silnice ve Vegas dře tam až skoro do úmoru a čeká na příležitost jak se pomstít. Pomsta je jednoduchá vykope a zamaskuje díru do které spadnou vrahové s autem a pak je prostě zasype a zabetonuje jak proste. Někdo by mohl říkat proč tak složitě vždyť stačí jen vzít zbraň a je hotovo ale v titulcích je podle Stephena Kinga a ten nikdy nešel jednoduchou cestou .

Dům v temnotách (2009)

Filmy kde je v hlavni úloze nějaký dům kde se stalo něco hrozného a děsivého toho jsem už viděl mraky. Aji tady se to začalo rozjíždět slibně postupně se odkrývala historie domu ale od takové 30 minuty to šlo šupem dolu a konec vyloženě debilní.

Město zločinu (2009)

Jako triády a různe gangy byli super vyobrazeny a nenávist mezi Japonci a Číňany jakbysmet. Kdyby tam nebýt Jackie Chan by bylo hodnoceni lepší ale přiznám se že jsem byl trochu v rozpacích jako byl to jeho úplně první film ,kde snad neměl ani jeden kop jako je už z něho sice padesátník ,ale něco málo by ještě zvládl.

Černá smrt (2010)

Napětí tam bylo to se nedá upřít atmosféra sychravého a deštivého venkova byla si myslím skvěla. Ale co možná film sráželo trochu dolu bylo neustále řešení ať už víry nebo pohanství. Celkově film neurazí ani nenadchne, ale fakt doporučuji vidět a ať si každý udělá obrázek sám.

I Love You Phillip Morris (2009)

Pokud si odmyslím Jima a Ewana jako dva ukázkové teplouše hlavně Jim Carey si roli teplouše Stevena fakt užívá tak celkově se jednalo o svěží oddychovku. Hodnoceni se pohybuje někde na pomezí 3-4*

Dracula 3000 (2004) (TV film)

O co tam vlastně šlo to jsem vůbec nezjistil naprosto zrůdný děj toto není bečko ale spíš céčko. Ta hvězda je za to že sem zase viděl Eriku Eleniak.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Po celkem povedeném a to opakuji povedeném prvním díle a naprosto příšerným druhým dílem přichází třetí díl a v mých očích se zařadil z těch dílu asi nejvýše určitě pomohla změna režiséra v osobě Davida Sladea. Triky ale pořád na mě působí tak nějak lacině aspoň tu je méně odhalených lidi alias vlkodlaku jelikož v druhém díle jsem měl pocit jako bych se díval na nějaké homosexuální porno. Celkové hodnoceni palec nahoru ale jen tak lehce.

Expendables: Postradatelní (2010)

Nebudu se pouštět do rozsáhlých hodnocení zkrátím to. Díky Slyi, že jsi dál partu dohromady a přinesl si tenhle neopakovatelný filmový zážitek na který čekal snad, každý fanoušek akčních filmů tleskám ti. PS: Scéna v kostele přinesla snad ten největší filmový orgasmus jaký jsi jde jen během posledních 30 let představit.

Horší než smrt (2010)

No původně suchou britskou verzi nahradila tato americká verze plná elitních černošských herců a hereček doplněných o pár bělochů. Občas až slovo černá komedie nestačí občas to byla zrůdnost ale v dobrém slova smyslu. Humor byl občas až fekální a to hlavně myslím scénu s Tracy Morganem a Danny Gloverem však uvidíte jakou. Dále tu máme homosexuálního liliputa, který byl milencem člověka co byl v rakvi a pokud nedostane prachy tak ukáže fotky celé rodině a rozhodně to nejsou moc decentní fotky, pak tu ještě je James Marsden který se omylem sjede LSD místo prášky vália no nesmím zapomínat na bratry Chrise Rocka a Martina Lawrence. Jinak zbytek postav jen tak vyšumí prostě jen pár lidí na pohřbu. Závěrem snad říct, že není to žádné veledílo, ale zasměje se snad každý a o to jde především.