Jackass 3 (2010)

Opět po čase tu máme partičku kolem Johnnyho Knoxvilla a opět to rozjíždí na plné koule. Forky jedou totálně až na krev a kdo má slabý žaludek rozhodně by to neměl vidět nemuselo by se to jeho žaludku líbit. Jsem jen zvědavy co tyto firmy vymyslí příště protože tady je laťka sakra vysoko nastavena. Občas jsem si říkal OMG co se to kruci děje.

Fighter (2010)

Od dob prvního Rockyho je tohle naprosto bez debat jedno z nejlepších sportovních dramat. Ukazuje zde životní pády a opět cestu na vrchol bratru Mickyho a Dickyho. Dicky na jednu stranu bývalý vynikající boxer, který ale neunesl slávu a stal se z něho feťák a kriminálník a jeho mladší bratr, který je zároveň i jeho trenérem ale spíš než na úspěchy stahuje Mickyho níž a níž. Teprve vězení ukáže Dickymu tu správnou cestu a jeho rady pomůžou Mickymu na jeho cestě k titulu mistra světa. Už je nominace na oskary a zlaté globy ukazuji, že tu máme opravdu výtečný snímek.

Rychlejší (2010)

Tak konečně se Dwayne Johnson přestal brodit v rodinných filmech a vrátil se tam kde ho všichni chceme mít čili do akce. Příběh je jednoduchý zabili mu bratra a všichni kdo s tím mají něco společné za to budou pykat a to dost tvrdě. Rozhodně scénář není nic moc originální ale vidět The Rocka s kvérem po takové dlouhé době je velmi příjemný.

Fotři jsou lotři (2010)

Rozhodně nejslabší a to dost výrazně díl celé série. Všeho všudy 4 povedené vtípky zbytek v podstatě o ničem. Občas mi připadalo, že herci byli úplně znuděni a myšlenkami někde jinde. Přitom, když se člověk podívá na herecké obsazení tak si řekne to nemůže dopadnout špatně, ale jo dopadlo a hodně.

Na doraz (2010)

Tak tohle byla zatraceně dobrá road movie Zach a Robert si vyloženě sedli bylo vidět, že si to dost užívají. Bylo tu par úplně vražedných vtípků, které mě totálně dostali. Nechci spojlovat ale vidět psa při masturbaci to je WTF mazec. Úplně čistokrevné 4*.

Zpověď zabijáka (2010)

Wesley to má pořád ještě v noze jeho kopy a tak jsou i po letech ještě na velmi slušné úrovni i když teď si ho 3 roky neužijeme bude si dávat pauzu a spitovat svědomí v base. Celkově film vyzněl slušně konečně se netočilo někde v Bulharsku nebo Rumunsku, ale ve státech. Tak jak vylezeš z basy tak čekám na Bladea 4.

Dál než se zdálo (2010)

V podstatě skoro stejné jako naprostá většina romantických komedií, až na jednu drobnost, že Justin a Drew spolu opravdu už při natáčení chodili takže jím to člověk o to víc věřil. Čert to vezmi mě se to líbilo proto za 4*.

Posvátné území (2009)

Bylo to bečko jak prase ale díky místu kde se to odehrávalo na indiánském pohřebišti to bylo únosné bečko. Všichni co se něčeho dopustili, byli potrestáni až na jednu co nich nespáchala a byla přesto do toho vtažena asi si režisér řekl když už tak všichni a kašlu na nějaké pravidla starých šamanů a duchů. Konec opět jak už to bývá u takových filmu nedodělaný a odfláknutý.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Naprosto fungující oddychovka s lehkým nádechem 90.let. Akce velmi slušná ústřední dvojice velmi sympatická a je vidět, že si velmi dobře rozumí což je pro diváka jen dobře. Příběh neboli chce děj se občas ztrácí, ale to velmi rychle odpustíte. Já rozhodně byl spokojen.

Zelený sršeň (2011)

Tak přátele máme tu první blockbuster sice v mini provedení, ale přece.Je vidět že všichni účastnici si to náramně užívají a do puntíku plní to co od filmu už z traileru bylo patrné a do dobrá akce, ujetost a humor. Ale nějak celkově se nemůžu dostat nad 3* dát víc než tři hvězdy by bylo nefer vůči jiným filmům viz Kick Ass, který se odehrává v hodně podobném duchu.