Odpočítávání (2010)

Kam až může člověk zajít, aby se dozvěděl informaci která může ohrozit miliony lidí. Brilantní souboj Samuela Jacksona v roli dost psychopatického vyjednavače s člověkem co umístil jaderné bomby na třech místech v USA čas ubíhá a otázka je zlomí ho a zjistí kde jsou bomby nebo prohraje tento psychologický souboj. Samuel Jackson je vyjednavač ze staré školy a jeho metody zahrnuji psychickou a fyzickou šikanu. Člověk se pak zamyslí co by byl ochoten udělat pro záchranu blízkých a občanu svoji země.

Bez soucitu (2010)

Do doby než se na letišti objevil John Travolta a začal hlaškovat byla to dost nuda, ale pak to vzalo rychlý sešup a akce střídala akci a mě se to velmi líbilo.Je vidět, že kdo natočil film 96 hodin zatraceně ví co dělá a má otevřenou cestičku do první režiserské ligy.

Zrcadla 2 (2010)

Oproti jedničce ubylo napětí naopak přibylo krve příběh je z kategorie těch velmi prostých, ale úplně hůl bych nad filmem nezlomil však mrkněte a uvidíte sami.

Saltová (2010)

Do půlky filmu tu máme špičkový thriller, ale zhruba od té doby se pak člověk začíná ztrácet v těch špionážích a infiltrovaných agentů. Nakonec z toho vyjde člověk tak, že jakžtakž pochopil, ale to co pochopil jaksi režisér úplně míjí a myšlenka zůstane nevyužitá. Abych to shrnul rozhodně lepší průměr na poli konspiračních filmu a minimálně jedno zhlédnutí si film určitě zaslouží.

Panna nebo orel (2010)

Kritiku ode mě nečekejte řeknu vám jen naprosté superlativa. Emma Stone je vyloženě božská a to nemluvím jen o tom jak krasně vypadá, ale ona je i vtipná a umí zatraceně dobře hrát. Celkově film se veze na takové pohodlné vlně rozhodně tu nejsou nechutnosti na jaké jsme zvykly z jiných komedií. A závěrem chci jen říct, že se nemůžu dočkat jak si to pustím znovu a to myslím mluví samo za sebe.

Dostaň ho tam (2010)

Rýsuje se tady aspoň u mě jedna z nejvíc nářezových komedii roku. Je tu všechno co najdete v hudební branži drogy, sex, lži chvílemi sem měl pocit, že tam musí být skoro všichni snad úplně sjetí. Aldous už v Kopačkách patřil mezi postavy na které se jen tak nezapomíná. Dobře jsem se bavil a to mluví snad samo za sebe.

Prázdniny (2006)

Celkově příjemná komedie nebo drama nebo snad nějaká romantika rozhodně film nabídne něco od všeho. Příjemné herecké obsazení možná až ta délka je trochu moc ale to je jen detail. Připomíná mi to něco jak film Láska nebeská akorát v americkém podání.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Jestli má takhle vypadat bombastické zakončení příběhu o kouzelníkovi Potterovi tak si nejsem tak úplně jist. Buď si tvůrci všechno nechali do druhé části nebo tady něco nehraje. Co nám v první části tvůrci nechali to je asi jen příprava na druhou část i odkrývaní tajemství se děje tak nějak v odlehčeném duchu jako by vůbec o nic nešlo a ne o záchranu světa před vládcem všeho zla. Nemůžu úplně říct, že jsem byl zklamán, ale slovíčko co použili tvůrci jako je "bombastický" to opravdu ne!.

Pěst pomsty (2001)

Tak nějak to na mě působí jako bych koukal na nějakou japonskou videohru i když moje představy byl kapánek jiné. Je tam tolik přepálených filtrů a zpomalovaček až je to místy dost nepříjemné. Co z toho když je tam spoustu známých herců když výsledný efekt je takový jako byl hrál na xboxu. Bylo tam pár scén kde se ubrali zrychlovačky a byl tam náznak solidní práce.

Saw 3D (2010)

Tak jsme na konci hry se smrtí a konec to byl více či méně rozpačitý. Rozhodně tento díl co se týče počtu mrtvých získal jasné prvenství pasti tu byli asi nejvíc namakané ze všech dílů jen byli připravené tak, že šance na únik byla hodně mala však to znáte. Nakonec se ještě zastavím u brutality ta byla nastavena i pro mě už trošičku moc a 3D projekce ji jen vystupňovala. Na to že to byl jak tvůrci říkají poslední díl tak co se týče konce mám menší obavy, že se ještě něco bude dít. Rozhodně říkám kdo viděl všechny díly tak i poslední je myslím si nutnost. A nakonec snad jen "Game over".