Neznámý (2011)

Chvílemi trochu jako Bourne, ale celkově úplně jiné. Liam Neeson opět výborný stává se už z toho pomalu pravidlo. Zasadit děj do Evropy si myslím bylo dobré řešení. Akce tu není zas tak moc, ale když je tak stoji za to. Trošku konec mě překvapil čekal jsem úplně něco jiného o to víc sem byl zaskočen. Suma sumárum pecka film o to víc se těším na dalších 96 hodin.

Avengers: Nejmocnější hrdinové světa (2010) (seriál)

Tak tady opravdu je třeba dat velmi vysoké hodnoceni. Seriál je zpracován na velmi vysoké úrovni Marvel tu představí všechny svoje nejslavnější hrdiny od úplných začátku a taky ukáže jak se s nich stali příslušníci The Avengers. Zatím jsem viděl jen 6 dílů, ale jsem velice spokojeny fakt se mi to dost líbí.

Zase ona! (2010)

Tak copak jsme tady měli v nazvu bylo komedie trošku tvůrcům nevěřím protože jsem se nesmál vůbec. Bylo tady hodně vyčpělých herců na můj vkus až moc. Těžko se mi to hodnotí nebyl to úplný průšvih, ale žádná sláva taky ne.

S.W.A.T.: Pod palbou (2011)

Srovnávat s jedničkou nemá tak trochu smysl filmové hvězdy jsou pryč a máme tu jen herce, které jste možná už viděli, ale jejich jména bude opravdu těžké říct. Normálně bych dal dvě hvězdy, ale za vyšinutého Roberta Patricka dam ještě jednu hvězdu navíc zaslouží si jí.

Benga v záloze (2010)

Tak na tohle jsem se hodně těšil spoustu hlášek celkem přisprostlý humor, akce celkem slušná prostě pořád se něco dělo a ústřední dvojka si myslím, že byla našlapaná jak jen to šlo. Do toho spousta známých herců ve vedlejších roličkách. Prostě skoro dvě hodiny poctivé podívané.

Drive Angry (2011)

Je to bečko jak prase což už bylo jasný i z ukázek. Ale říkám si co jsem vlastně od toho očekával to jsem i dostal. Velmi jednoduchý příběh, který byl vykoupen celkem slušnou dávkou krve a rozstřílených lidí. Naprosto skvěly byl ďábelský účetní v podáni Williama Fichtnera který byl velmi ale velmi slizký a vtipný i ten Nicolas Cage byl celkem slušný a scéna kdy souloží a během toho odpráskne pár sektářů nemá chybu.

Světová invaze (2011)

Jednu věc nechápu film stal jen 70 milionu a kdybych to nevěděl tak bych tipoval minimálně 2 krát více. Co říct o akci je na dobré úrovni a je ji rozhodně hodně občas sice film zabředne to určitého patosu ale to není zas tak moc na škodu já odcházel s kina s pocitem že těch vynaložených 135 Kč za to stálo. Chvílemi sem měl pocit jako by právě probíhal nábor do jednotek americké armády. Rozhodně film si zaslouží velké plátno protože takový pocit asi na běžné TV nedosáhnete.

Tupíři (2010) odpad!

Tak sem si to pustil jen tak ze zvědavosti a výsledek vesměs ten co jsem čekal hrozná, děsná ,příšerná sračka, která se snaží být vtipná, ale vtipu se to ani za mák neblíží.

Opravdová kuráž (2010)

Doba kdy westernu vládl John Wayne jsou dávno pryč to je jasné, ale občas se objeví film, který nás do těch času zavede a zrovna tento je toho důkazem. Je tu směs velmi dobrých hereckých výkonu to si řekněme hned a asi pro mě nejvíc překvapivý je výkon té 14 holky. Nenajdu zde moc věcí, které by mě vyloženě štvali až na těch posledních pár minut to byl podle mě zcela zbytečné mělo to skončit a teď budu spojlovat jak dojdou k té chatě tam měli dát titulky závěrečné a bylo by to úplně v cajku.

Román pro muže (2010)

Hodně slaboučký film na což jsme si už v poslední době českého filmu už tak nějak zvykli. Za zmínku stojí jen pár forku, které má na starosti hlavně Mirek Donutil. Ta druhá hvězda není za kvalitu filmů, ale za tu slovenku.