Temný rytíř (2008)

Pro mě naprosto fantastický zážitek,konečně pořádně temný komiks.Pro mě naprosto jasných *****.Pro roli Jokera si nemohli zvolit lépe.

Gran Torino (2008)

Co říci není to lehké tak začnu. Jedna se bezpochyby o jeho nejlepší film ať už jde o režii či hlavni roli. To co tam Clint Eastwood předvádí to je prostě herecký koncert jedna rasistická narážka za druhou,spoustu sarkasmu je vidět, že Walt Kowalski toho prostě za život prožil hodně a válka v korei na něm nechala stopy. Cely film sem seděl jak zaraženy a čekal na další a další minutu. Naprosto si to zaslouží 5* a kdyby to šlo tak bych přihodil ještě jednu navrch.

Hlava státu (2003)

Nebýt hláškujicího Chrise Rocka s Berniem Macem spadl by film do podprůměru. Ale tato dvojice s toho udělala příjemně stravitelných 90 minut. Zaslouží si 3 hvězdičky naprosto jasně.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

John MacClane is back.Bruce Willis se vraci ve své nejlepší roli. Měl jsem trochu obavy jak do dopadne přece jenom režiser,který toho moc nenatočil ale musím říct že smekám klobouk. Len Wiseman dokázal propojit akci ze staré školy a dát tomu svěží vítr plný technický vychytávek. Nemám jinou možnost než dát 5*.

Vetřelci (1986)

Co říct k této klasice nestava se moc často, aby dvojka překonala jedničku.James Cameron to dokázal vytvořil něco co i takřka po 25 letech pusobí jako svěží vanek. Tady nejde dát nic jiného než 5*. Ps: Nic proti jedničce byla to naprosta bomba, ale jednička sázela spiš na to, že nepřítel nejde vidět.Dvojka spíš ukazuje nabušenou akci

Rychlí a zběsilí (2009)

Včera jsem měl možnost se na to podívat co říci kvality jedničky to nedosahuje to si přiznejme,ale bavil jsem se náramně.Auta nadupané co si budeme povídat stejné obsazeni jako u jedničky (Jordana Brewster je k sežraní),honičky v autech taky skvěle prostředí,které se prolínalo mezi Mexikem a Los Angeles se mi moc líbilo.Já dávám 80 procent a už se těším jak se tu do dvou až tři let sejdeme u pětky.