Počátek (2010)

Tak skoro nevím co napsat jsem toho ještě úplně plný co jsem přišel z kina, ale zkusím to. Tak zaprvé námět je naprosto originální až fascinující. Herecké obsazeni přímo skvěle Leonardo si vyloženě říká o nějakou tu sošku oskara. Hudba ve filmu je taková dunivá až běhá člověku mráz po zádech. Prostě suma sumárum tady se nedá nic víc než 5* dát, režisér mě překvapuje čím dal tím více každý jeho film je lepší a lepší jsem hodně zvědavy jak pecka bude Batman 3.

Machři (2010)

Tak tohle byl opět typický Adam Sandler spousta vtípku narážek a sem tam nějaké ty nechutnosti. Pozval si velice dobré herecké obsazeni za sebe můžu říct že jsem si to fakt užil.

Líbáš jako Bůh (2009) odpad!

Tak tuhle nádheru nám pustili jak jsme jeli k moři v autobuse. Jak tohle to hodnotit? No není moc co hodnotit herci totálně trapní scénář lepší napíšu po 10 pivech. Už se mi dlouho nestalo abych dal takové hodnocení ale kdo to viděl mi dá za pravdu tohle je od dob kameňáku asi největší zlo co jsem viděl.

Predátoři (2010)

Tak kvalit prvního dílů nedosáhl to je nemožné, ale velice se mu přiblížil. Nimrod Antal se snaží budovat napětí z kterého vycházel první díl a prvního predátora uvidíme skoro až po 50 minutách do té doby všichni tuší, že tam nejsou sami a že je někdo sleduje. Co se týče lovné zvěře co si predátoři připravili tak tady nemám moc důvod kritizoval je jasné že komando v čele s Arnoldem s prvního dílu jen tak něco nepřekoná. Jen co trochu nechápu je úloha Laurence Fishburna tak nejdřív se jim snaží pomoct říká jak přežít a za chvílí je zradí a nechá se úplně lehce zabít od Predátora z mého pohledu tomu filmu nic nedal. Celkové hodnoceni dávám velmi vysoké 85%. Ps: Nevím jestli jsi toho někdo všiml ale jak ten rusák střílel z rotačního kulometu na ty psy co poslali predátoři tak nějak sem čekal že je rozstřílí na cucky ale nějak se to nedařilo.

Na hraně temnoty (2010)

Trvalo to skoro 10 let než se Mel Gibson vrátil k herectví a na povel ho dostal Martin Campbell to slibovalo velmi dobrou podívanou, ale jen slibovalo realita je úplně jiná. Film je pouze nezáživným odvarem kde se točí politická korupce a nadnárodní korporace a to tak nudně, že chvílemi budete až plakat. Jo a za film se tak maximálně desetkrát vystřelí.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Pánove z pixaru se opět mohou plácat po ramenech opět vypustili do světa skvostný film. Toy Story si i třetím dílem zachovávají kouzlo původního filmu a přidávají k tomu ještě něco navíc čím děla tento film tak dobrým. Je to už doba co jsem sám si hrál s podobnými hračkami a teď se mi to hodně připomnělo. Konec si hrál celkem hodně na city

Dráček Šikuláček a Méďa Oliver (1983)

Pro mě naprostá nostalgie bylo to fakt hodně dojemné koukal jsem na to jak jsem byl malý špunt dycky to davali o velikonocich a dokonce jsem to měl aji na VHS. Mám na to ty nejhezčí vzpomínky

A-Team: Poslední mise (2010)

Film nabízí přesně ten nádech 80.let, kterým se vyznačoval serial. Nové obsazení si myslím zvoleno naprosto skvěle každý nabízí trochu něco jiného čím film obohatí. Co se týče akčních scén ty jsou až kulervouci sice je tu pár scén, které jsou naprosto přepálené třeba jako že Bradley Cooper pálí v letícím tanku ve výšce 6 kilometrů, ale říkám si proč ne dyť mě to sakra bavilo. Jen mě mrzí to že film zatím nevydělal to co by jsi zasloužil.

To byl zítra flám (2010)

Příběh je celkem jednoduchý trojice přátel, kterým nevychází život se rozhodne vrátit se zpět do míst, kde jako mladí si užili nejlepší okamžiky života a co čert nechtěl najdou tam vířivku a přes ní se přenesou zpět to 80.let a teprve tam začne pravý mazec. Trojice přátel je celkem vtipná a ujeta není nouze o vulgarismy a spoustu narážek. Měl jsem trochu strach jestli tam zapadne John Cusack, ale dokázal že když chce umí být hodně ujetý. Podle mě od Pařby ve Vegas tu nebyla lepší komedie a 80.léta, kde se přenesli časem jsou hodně drsné.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Charlie je naprostá nula a nicka každý s ním vyjebává, ale jednoho dne už jeho hněv přeteče a objeví se jeho druhé alterego Hank, který je naprosto odlišný. Střet těchto dvou osobnosti vyvolává naprosto šílené a absurdní situace. Jak řekl Hank Ireně jestli polýká málem jsem se potrhal smíchy a těch šílenosti tam je mnohem více. Je to slabší než Něco na té Mary je, ale i tak slušný průměr.