Šílený rande (2003)

Nejlepší scena ve filmu je jasně v bazénu,jinak je to podprůměrna romantická komedie,alespoň pro mě.

2012 (2009)

Výborně udělané efekty to je jediné plus tohoto filmu,jinak průměrný katastrofický film.

Strážci - Watchmen (2009)

Čekal jsem další dobrý komiksový film,kde bude nějaka akce a to byla asi ta chyba.Pro mne velke zklamaní.

Paranormal Activity (2007)

Film na způsob záhady Blair witch,ale o sto procent lepší,alespoň pro mě.Asi ve3/4 filmu začlo to pravé,adrenalin se my vařil v krvy a husina my naskočila po celem těle,takový pocit už jsem dlouho u hororu nezažil.Je pravda,že konec byl trošku přehnaný,ale natočený to bylo výborně(nemyslm jen konec).Mě se to prostě líbilo a byl jsem spokojeny.

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Stačilo my vidět petnáct minut a je my na zvracení.Víc se snad strapnit nemůžou.

2Bobule (2009)

Tak místama se člověk zasměje,ale jinak je to horší než jednička.Hlavně ať to není trilogie.

Kyklop (2008) (TV film) odpad!

Proč takové kraviny vubec točej.

Halloween II (2009)

Tenhle díl ze série HALLOWEEN jestli se to dá takhle nazvat,byl snad nejhorší co jsem viděl.Vúbec to už není klasický MICHAEL MYERS jakeho zname.Hlavně tam chyběla ta nádherná hudba,která tomu dáva ten správný šmrc a ta zazněla až vzávěrečných titulkach.Pro mne,to bylo velke zklamání(celý film).

Houbičky (2007)

Napětí málo,strach žadny.Jen parta lidí co běha po lese a neví ani proč.