Osudový dotek (2004)

You´ll never change what´s been and gone. Od prvního shlédnutí uběhlo 15let, viděla jsem to asi 100x a pořád to nic nerekonalo a už asi ani nepřekoná. Miluju.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

.. děti, a tohle je vaše matka. Doufám že tuhle větu z Tedových úst ještě dlouho neuslyšíme protože tahle podle mě velmi kvalitní náhražka přátel je opravdu skvělá. edit.: za ten konec ubiram hvezdu a vyndavam z oblibenych :(

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Dlouho, ale fakt dlouho sem odolávala, až nakonec neodolala. Po shlednuti dvou docela nudných seriích se mi naskytnul krásnej zážitek v podobě dalších dvou. Mám ráda upíry, láska mezi nima a člověkem jen sice už dokola a dokola přehrávané téma, ale tohle, kde s neberou servítky z níčeho, je to plné krve, sexu a drog (nejčastěji všeho najednou).. Ano! Tohle se mi líbí a páté řady se opravdu nemužu dočkat.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Nemužu se toho serialu nabažit, užasná Kelly a její přízvuk, Simon s tupým výrazem, ex Nathan s jeho hláškama, a zbytek s občas nepochopitelnýma schopnostma a ještě nepochopitelnějšíma osudama.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Blbost, když se to snažím vzít ze všech možných úhlů tak ** dát mužu, protože když odmyslím všechny ty nechutnosti, urážky atp. kterýma oplývá celej film, tak něco hezkeho tam přeci jen najdu.

Grinch (2000)

Bez tohohle zeleného ohavy si už Vánoce nedokážu představit. Obyčejná americká blbost ale, ak strašně oškliví Kdovíci a chudáček zelený Grinch.. Prostě mě to baví a každý rok bavit bude!