V peřině (2011) odpad!

Vydržim toho hodně, ale opravdu. Tohle jsem ani nedokoukala. Je mi líto Rodena, Vilhelmový apod. že se do takovehle blobosti vubec nechali zatáhnout, protože jim to na jméně určitě nepřidá.

Muži v naději (2011)

Nechtělo se mi ale ta sexy zrzka mě přemluvila, ale jsem ráda. Vtipný, ale i smutný příběh se skvělým obsazením.

Vřískot 4 (2011)

Nelituju té cesty do kina, protože na to že to bylo po tolika letech a je to již 4té pokračování, tak ano, dost povedené.

Spalovač mrtvol (1968)

Nikdy víc! Asi mám fakt slabej žaludek a tohle téma mi není příjemné. Ale jak knížka, tak film - naprosto geniální.

Orphan (2009)

Tak tomuhle musím jen zatleskat, perfektní nápad, obsazení, děj.. Já chci víc a víc takových.

Čtvrtý druh (2009)

Pro mě na hodně dlouho dobu nejsilnější horový zážitek. Teď už se na to klidně znova podívám, ale nazpomenu na tu nejhruznější pul hodinu po tom co jsem to poprvé dokoukala.

Smrt přichází v bílém (2003)

Jsem asi divná, ale naprosto nechápu co na tom všichni vidí.. ne nebavilo mě to, ne nebála jsem se. Jediný co že sem se občas zasmála a zvedl se mi žaludek ze zbytečných nechutností. Asi největší záhada pro mě ale je, těch 72% tady.

Zajatci předměstí (2011) (seriál)

Další nový komediální sitcom z řady ABC. Neurazí ale nic moc závratnéo to není.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Jsem ráda že sem serial neodkopla po prvních, opravdu moc nudných, třech dílech, jako sem měla v plánu. Pomalu, ale jistě to dostává grády a já mužu ze 3* zvednout na 4*, doufám že kvalita a akčnost budou stále stoupat.

2 $ocky (2011) (seriál)

Skvělý nový sitcom a perfektní zaháněč nudy a pochmurné nálady.