Noc oživlých mrtvol 3D (2006)

Bože muj.. čí to byl naápad jít na to do kina a ještě 3D v našem užasnem kině kde byli 3D maximálně tak titulky a střepy z auta :D No nic, jako film nebo horor bych dala odpad ale zasmála sem se u toho docela dost.

Nesmrtelná teta (1993)

Dětská láska Filip Blažek s nádhernejma vlasama, užasná písnička Bílé a Střihavky a krásná pohádka.. pro mě asi nejlepší z českých

Angel (1999) (seriál)

Oproti Buffy, přemožitelky upírů mě tohle opravdu bavilo. Možná za to muže velmi sympatický David, nebo jeho skvělá parta.. jako zelený věštec Lorne, "kolega" upír Spike.. + hromada hostujích postav z Buffy, na tohle bych mohla kouat pořád. Njelepší díl? Myslím pátá řada, když se z Angela stane loutka, u toho se člověk hoodně nasmál.

Push (2009)

Nevím jestli je to mojí oblíbenou Dakotou, sympatickým Evansem a nebo to prostě stálo za to ale pro mě příjemné skoro dvě hodiny :)

Mars útočí! (1996)

Když sme to viděla v nějakejch 7letech celou noc sem nespala a všude viděla ten obrovskej mozek a vyvalené oči, minimálně měsíc sem z toho měla noční můry, teď po letech zjišťují že to režíroval muj milovaný Tim, všemu se přestávám divit a teď už se u toho jen a jen směji.

Eragon (2006)

Když neberu ohled na sprznění knihy a beru to tak jakože žádná není a nebyla tak je to docela hezká pohádka.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Další z mnoha serialu z americké střední. Tenhle mě však opravdu baví, napínavý až občas hororový nádech, pro nenáročného člověka stačí.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Připomíná mi mojí bývalou matikářku..