The Butterfly Effect 3: Revelations (2009)

Když zapomenu na to, že existuje nějaká jednička a nepovedená dvojka, mám ucházející film, trochu horor, trochu romantiku i s obcházejícím příběhem. Lepší než dvojka, ale i tak.. achjo. Škoda že nedosahl ani jeden urovně a kvality prvního dílu.

Osudový dotek 2 (2006)

Jasně, u konce sem brečela, ale to já u každé kraviny. Urážka užasného prvního dílu. Téměř totožné, jen s dojemnějším koncem. Urazí, ale za ten konec a Ericu 2*

EZO.TV (2009) (pořad)

Další pořad který musí mít buď odpad! nebo ***** :)

Nezapomeň na mě (2010)

Robert trochu jinak než jako upír, mě mile překvapil, Emilie také. Obyč romantické drama ale ten konec? No v kině sem slzy neudržela. Ale souhlasím že pro tenhle konec mohli vymyslet film lepší. :)

Kdo přežije - Čína (2007) (série)

Těm lidem tam prostě nedokážu řijít na chuť nebýt sympaťačky Amandy, které osud mě zajímal, tak na to nekoukám.. a víťez? SPOILER! Vych*anej prcek :)

Mlha (2007)

Začátkem jsem si jako každý říkala co to je zase za hororovou kravinu a koukala na to jen z nudy.. až do konce. Ten konec mě dostal tak, jako asi žádnej, chtělo se mi tak strašně se smát a brečet, že sem si film musela pouštět ještě jednou a brala ho celý uplně jinak. Opravdu doporučuji :)

Kdo přežije - Guatemala (2005) (série)

SPOILER! Nejoblíbenější řada, nejlepší kombinace hráču, užasná Danni, správňáckej Gary, sviňák Judd a vyčůraná Steph který sem to absolutně nepřála a naštěstí na svojí hnusou hráčkost doplatila.. vím je to jen hra, ale Danni je dukaz toho že to jde i víc férově.

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Parchant Dreamz a nejlepší týpek Yau man :D Tahle řada si zaslouží větší hodnocení, protože tohle je přehlídka osobností. Oproti následující Číně je tohle opravdu dobrá řada.

Mumínci (1990) (seriál)

Klasika z dětství, trochu sem se jich tenkrát bála. Teď mám doma knížky, DVD a až bude čas, nebudu se ostýchat znova se do toho pustit.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Docela překvapení, určitě nejlepší film ságy. Určitě není špatně že film je na dvě části protože, stejně jak u HP, tohle byla předehra, teď přijde to hlavní.