Expendables: Postradatelní (2010)

Podla mňa tu Chuck Norris nebol, pretože naňho to bolo moc slabé :D. Schwarzenegger konečne, chlape, konečne. Aj keď len na chvíľku, ale aj tak. Stallone valcuje, jeho najlepšie roky? Prečo nie... Toto je pre milovníkov akčných filmov starej školy a nedá sa nedať menej ako 5.

Red (2010)

Kúpte si pukance, sadnite si do kina, a už len počúvajte Willisove hlášky, ako každému nakope prdel. Mini Expendables v humornom kabáte.

Než si pro nás přijde (2007)

Pre mňa absolútne dokonalá komédia, na ktorú sa rád hocikedy pozriem. Zaujímavé myšlienky: Smútok, Beznádej + Humor, Zábava- Dodalo filmu jedinečnosť, no a herecké výkony? To ani netreba hodnotiť.

Kurs sebeovládání (2003)

Milá komédia, ktorá poteší, rozosmeje, dej sa my páčil, taká rodinná komédia, Jack Nicholson zase hraje dobre (kedy ale nehral, že?), Sandler vpohode.

Bruno (2009)

Sacha prečo? Toto som nemal vidieť... Niektoré scénky si ale zaslúžia trocha hviezd, ale inak si film zaslúži na prdel...

Casino Royale (2006)

Trio Skyfall, Casino a Quantum som si pozrel v priebehu 24 hodín po prvý krát, Skyfall v kine a dva menované na plátne s domácim kinom. Casino je najlepšie, najviac akcie, najviac napätosti, najlepší záporák minimálne za posledných 5 rokov filmov čo som videl. Quantum má začiatok ako z knižky akčných scén, škoda ale pre trocha slabší dej, aj keď nápad to bol dobrý, Quantum je teda zo zatiaľ trilógie s Danielom Craigom najslabší. No a logicky, medzi ne, sa radí Skyfall, ktorý vpodstate nemá žiadne chyby, v každom ohľade je vyvážený, je tu skvelý záporák a návrat k starým bondovkám (červené tlačítko, alebo rádio :D), temný dej, pomohol tomu pád hrdinu a špionážnej spoločnosti na úplné dno. škoda, že starý v dome nebol Connery (Welcome to Scotland). Nové Bondovky majú šťavu a ja mám chuť ich pozerať.

Quantum of Solace (2008)

Skyfall (2012)