Warrior (2011)

len kvôli tomu záveru inak by boli 5 hviezd ale toto neodpustím

Ctihodný občan (2009)

Ja osobne by som dal aj päť hviezdičiek ale kvôli tomu sprostému koncu nemôžem.Inač film bol velice dobrý ale nesplnil tým koncom moje očakávania,ale malo to dobré herecké výkony čo beriem ako plus,aj keď viem,že z tých hercov sa dalo dostať viac.

Šestý smysl (1999)

"I see dead people" - najznámejšia veta vo svete filmografie.Malý Haley Joel Osment okúzlil celý svet svojím hereckým výkonom a mal vyhrať podľa môjho osobného názoru oskara.Dokonca predčil také eso akým je Bruce Willis.Ten tu predviedol,že nieje len akčný hrdina,ale aj ozajstný herec v serióznej úlohe.Dokázal to.Príbeh o chlapcovi čo vidí duchy je jeden z najobľúbenejších.V mojej topke nesmie chýbať.Najlepší thriller všetkých čias.

Forrest Gump (1994)

Príbeh o Forrestovi Gumpovi dostal celý svet.Tom Hanks zahral naivného retardovaného chlapca s takou precíznosťou,že nemilovať ho je nemožné.Je úžasné vidieť rôzne etapy života Forresta a ako si so svojou dobrosrdečnosťou zo všetkým poradí.Ja patrím k tým čo Forresta pozerajú vždy keď sa dá.Keby,že mám vybrať najlepší film v histórií tak bez váhania je to tento.Je to majstrovské dielo ktoré je neopísateľné treba vidieť.

Klub rváčů (1999)

Môj najobľúbenejší film.Film Davida Finchera je kultový a snáď jediný film čo je považovaný za ako najlepšie sfilmovaní podľa knihy.V hlavných úlohách Brad Pitt,ktorý je viac ako fešák,on je totiž perfektný herec.Jeho kolega Edward Norton je jeden z najuznávanejších mladých hercov čo podľa mňa ani nevie zahrať zle.A nakoniec treba spomenúť Helen Bonham Carter známu hlavne s filmov Tima Burtona.Ona je pani herečka.Celkovo úžasný film,na ktorý nedám dopustiť.A nezabudnite pravidlá Klubu Rváču,môžu sa vám hodiť.