Zoufalé manželky (2004) (seriál)

Ze začátku to vypadalo celkem nadějně, bylo to vtipné se špetkou záhadna a aspoň se tam něco dělo. Teď se tam neděje nic a to záhadno tam sice jako je, ale ani není.

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Z těch všech nových krimi seriálů co se ted k nám dostalo, je todle jaksi na hovno. Taková ne moc povedená kopia CSI s tim, tim puzzle, kde vždy vyjde vyjde lidska kostra. Potom parta mladých hezkých akčních vědců vedená něčím podobným z FBI zjistuje jak bylo puzzle zabito a to se vzhledem k tomu, že se to dává celkem pozdě a samo o sobě to zas tak zajímaví není ani nikdy nedovim a usnu.

Pod kontrolou (2004)

nudné, neoriginální, nezajímavé NIC

Exercice of Steel (1998)

Něco podobného jsem opravdu ještě neviděl - epileptické sci-fi porno.

Firefly (2002) (seriál)

Seriál, který způsobuje takovouto závislost, by neměl mít jenom čtrnáct dílů. Sice si můžete sehnat přídavek (Serenity), ale jenom ten rozhodně nestačí JÁ CHCI VÍC

Tele Tele (2000) (pořad)

Jestli si nyní odhodláte pustit Tele tele, tak možná budete překvapeni takto vysokým hodnocením. Ono totiž záleží jak se na to díváte, původně to byl celkem dobrý pořad, který se časem zhoršoval a zhoršoval...

Auta (2006)

Trošku přeceněné. Jediný opravdový klad je animace, děj nudí.

Jednorozený (1990)

Begotten je film, který jsem se ani neodvážil pochopit. Prvních pár minut to sledujete, přemýšlíte zda to nevypnete(což by byla škoda) a nakonec zjišťujete, že se od toho nemůžete odtrhnout. Vy vlastně nemůžete vůbec nic(krom sledování samozřejmě). Tohle dílko je čistá deprese, která vás uhrane.

Děsivá touha (2002)

Pokuď si to budeš přát, přijde chlap ze stromu maso z tebe rvát. Ono samotný námět by na horor tak špatný nebyl, ale všechno ostatní co dělá film koutelný... tu prostě není.

Zlouni z vesmíru (2005)

První polovina je neskutečně trapná, amaterská, nechutná, zvrácená. Od poloviny je to průměrné, nechutné, zvrácené. Poslední půl hodina je zábavná, nechutná, zvrácená. Zvláště scená s kombajnem je nezapomenutelná. Toť vše.