Horror (2002)

Místy dobrá atmosféra, několik zajímavých úchylných šíleností, kozel, mizerní herci a žádný děj.

Krasavice (2000)

Jééé, to je tak dojemné až jsem usnul. To, že jsem usnul nemyslím ve zlém. Já to mám prostě tak u sebe nastavené. Navíc jsem neusnul při filmu, ale jen hned po něm. Nejsem ženská a přesto se mi to celkem líbilo. Tři hvězdy si to zaslouží.

Mortal Kombat - Boj na život a na smrt (1995)

Smyslem tohoto filmu je mlácení. Mlátí se tam moc hezky. To je vše. Celkem výstižný komentář, musím se pochválit. Ty seš tááááák dobrej Zerthimone.

Dům strachu (2002) (TV film) odpad!

Ne, ne a ne, na tohle se koukat opravdu nedá. Příběh ... hahahahaha, ale jo, tak tomu budeme říkat příběh vypadá jako to horší, co můžete vidět třeba v takovém Věřte nevěřte, jenom o sto minut delší.

Peklo (1998) (TV film)

Jak se zdá Slunce si své oběti vybírá. Všichni padouši se usmaží a ti dobří si na hlavu hodí americkou vlajku a 150°C v klidu přežijí. Ale pozor hodí-li si na sebe vlajky dvě, tak zmrznou.

Donnie Darko (2001)

Donnie je takový magor... až jsem se v něm poznal, tedy né, že bych něco podpaloval, onanoval u psychiatra... vlastně nepoznal, to mě jenom ten film tak chytl. Svatá makrelo, to je, ale pitomý komentář. Není asi zvykem aby někdo něco napsal a potom hned kritizoval, vlastně to kritizoval a ani ještě nedopsal... radši budu končit.

Plán 9 (1959)

Bavit se budete. Co víc si přejete?

Vraždy na Rue Morgue (1986) (TV film)

Nudné, předvídatelné, zcela bez atmosféry. To ta povídka rozhodně nebyla. Navíc zle zahrané a u nás ještě hůř nadabované.

Poslední pevnost (2001)

Zajímavý válečný film, netradičně zasazený do americké věznice. Do vězení průměrných snímků byl zavřen díky celkově neslavnému scénáři.