Robin Hood (2010)

Obsadenie s príbehom fajn...ale ked som videl bojujúce deti na bitevnom poli plnom pozuby ozbrojených a vycvičených rytierov(tipnite si kto koho dával dole.:))tak mi to prišlo prinajmenšiom smiešne...ale inak..OK 70% Ale Russell zostane vždy len Maximus..:)

Kniha přežití (2010)

Maníček si behá po vojnou zdrvenej Amerike,v batôžku si nesie knižôčku zrejme od H.CH.Andersena,aby si mal čo pred spaním čítať a ktorá je posledná svojho druhu.A čuduj sa svetu,zrovna natrafí na druhého maníka,ktorý potrbuje práve jeho knihu.Lenže maník č.1 mu ju nedá a tak sa maník č.2 naštve a začne po ňom strielať.To ale nevedel,že maník č.1 je s tou knihou nepriestrelný,jak Neo nakonci Matrixu.A od tohto momentu ide film dolu vodou.(ktorej je vo filme tak málo.:))Len by som rád vedel,ako s tou knihou chcel maník č.2 ovládnut svet.

Návrat Černého rytíře (2009) odpad!

To ako čo bolo toto?!Ako je správne,že tu nie je kolonka s menami hercov pretože tento film nemá hercov!Taketo niečo natočím z mobilom za dva dni ak bude pekné počasie..:)A efekty na strelbu zo zbrane...no to som hadam ešte ani nevidel...a potom ked vyletí krv...lol..ved to je jak v hre Doom z 1963..:)Poprosím všetkych čo dávaju odpad filmom typu Disaster Movie a podobným aby si pozreli toto.Ja som po pozretí zoskartoval DVD,vymazal všetko čo malo spoločné niečo s týmto filmom z PC a preistotu zformátoval disk keby tám náhodou niečo z toho ostalo.Odpad odpadov,čo už pretým niekto vyhodil.

Útěk do divočiny (2007)

FIlm,ktorý má určite niečo do seba.Myslím si,že každý kto dopozerá tento film dokonca bude po ňom určite aspoň hodinku rozmýšlat,niekto dlhšie,niekto dni,niekomu možno zmení život.Fantasticky natočené aj keď mi spočiatku možno trošku vadilo to dejové preskakovanie,ale je to v podstate jedno.Každopádne úplne sa stotožnujem s jeho životom v divočine v štýle Bear Grylls-Ray Mears,či to mal však riešiť tak ako to riešil,to už je vo hviezdach.A je aj dosť zaujmavé čitát o Chrisovi články na nete.Pre niektorých americký hrdina,pre iných...Ešte jedna zaujmavost ktoru som nenašiel medzi ostatnými....Emile Hirsch, ktorý hral Chrisa, kvôli úlohe schudol počas nakrúcania 18 kg, všetky akrobatické scény natáčal sám bez použitia dabléra

Nezvratný osud 4 (2009)

Úvodné a záverečné titulky fajn ale keby dám 3 hviezdy,krivdil by som iným filmom. Je pravda,že rozmasakrovaného ľudského tela tu bolo neúrekom ale už by hádam aj stačilo. Dvojka na jednotku myslím ako ta naväzovala ale tu nič. Proste smrť si vyberie niekoho komu dá ,,schopnosť" vidiet ako niekto zomrie ale nevie kto.Aj tá schopnosť mu je v konečnom dôsledku na dve veci. Nie je to úplny odpad,ale nie je to niečo nad čím by som ešte pol dňa premýšlal.

Finty Dicka a Jane (2005)

Niečo medzi 3-4 hviezdičkami.Ale skôr 3 pretože som videl už aj lepšie komédie i keď táto bavila fakt dosť dlho.Tá finálna lupež sa mi zdala až moc prehnaná.Ale najviac ma bavili sekcie z TV-správami.Za tie prvá hviezda.Druhá za tie nevydarené lúpeže v podaní Dicka a tretia za celkový dojem.Celkovo komédia,ktorá určite poteší.

Prci, prci, prcičky: Kniha lásky (2009)

Nič proti nikomu,ale 4 hviezdy za toto???Ak chceš nejakú komédiu pri ktorej nebudeš rozmýšlať tak si pusti Macka uška.Tento film bol skôr trápny ako smiešny.1 hviezda za pekné baby a ich kozy ale inak nula bodov. Ku koncu som mal už pocit, že pozerám zmesku všetkých komédií,čo kedy tento svet vyprodukoval.A ta chata na konec,celá dvojka. Podľa mňa by sa mali pri dalšom natáčaní tvorcovia uvedomit,či dalšiemu filmu dajú nálepku American Pie.Lebo by sa mohol nájsť niekto,kto začne túto sériu pozerať od tohto dielu a kludne by sa mohlo stať že pri prvé tri diely ktoré ako tak stáli zato ani nedôjde.

Vanguard (2007) odpad!

Som zastáncom toho,že každý film by mal dostať šancu.Ale čo je preboha toto zač????Nejaký pokus napodobniť Zombieland???Ušetrite si 89 minút života pozeraním na niečo iné.....

Michael Jackson's This Is It (2009)

U mňa zmiešané pocity z tohto filmu. Na jednej strane bol ten film o Michealovi ale aj nebol. Čakal som že viac bude zameraný zákulisie, možno nejaké rozhovory s ním a pod. A ono to bolo celé o choreografiách, ktoré boli síce boli na vynikajúcej úrovni. Ale bolo vidieť, že Kráľ Popu bol a bude iba jeden.