• Krátkometrážní

Samaritánka (2004)

Nebudu tady spoilerovat, protože ta scéna, která se mi nejvíce líbila, je na konci a vlastně vystihuje celou myšlenku filmu. Těm, co se chystají ke zhlédnutí a jsou zvyklí na americká či česká dramata, říkám ,,ne, to není normální drama. To je přemýšlivý, psychologický film, od kterého vás jen tak někdo neodtrhne.''

Seance (2009) (studentský film)

Nádherná hra světel, opravdu pěkný horor, na který se dá těch devatenáct minut dívat hezky s popcornem. Klára Jandová mě ale nepřesvědčila, že se bojí... Stejně dám čtyři za to, že film je tak zajímavě vymyšlen.

Spláchnutej (2006)

Teda, že se to odehrávalo v odpadních trubkách.....

Kozí příběh - Pověsti staré Prahy (2008) odpad!

Divná animace, přopomíná mi to nějakou hodně nepovedenou počítačovou hru. Příběh by si zasloužil lepší zpracování, které by bylo kapku záživnější.

Propast (1989)

,,Základna se pohybuje!'' ,,No to vim taky!''

Pták Ohnivák (1997)

Brrrrr.. tohle že je pro děti?? A co ta krev stékající po Skeletonové tváři? Kdo by točil v noci? Vždyť tam nic není vidět, jak někdo z toho může něco mít, nechápu!

Doktor od jezera hrochů (2010)

Oddychová komedie.... A komu se to nelíbí, tak na něj pošlu kouzlo ,,Džu Džu'' (jak mám sakra vědět, jak se to píše??)

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Tohle je spíš poučné, než abyste se pokochali na krásné záběry naší miloučké modroučké země. Ale těch záběrů tam bylo opravdu mnoho! Prostě se nám jenom snažili říct, že ta naše země toho už moc nevydrží, jenže to by to tako muselo vidět víc lidí. (Tenhle komentář právě sežral několik litrů ropy, protože si svítím, doufám, že mi rozumíte!)

Babicovy dobroty (2008) (pořad) odpad!

Já to jako dobroty rozhodně nevidím! Áno nebo takhle můžete parádně zhubnout!