• Krátkometrážní

Haf! (1989) (seriál) odpad!

Trapný seriál, který nemá žádný děj, příšerní herci a uslintaní psi. Zápletky nudné a bez života. A to mi stačily dva díly! Haf!

Greek (2007) (seriál)

Zajímavý seriál, tedy co se týče prostředí, ve kterém se odehrává. Zřejmě jsem zvyklá jen na kriminálky a komediální seriály, kde je předem určeno, kdy se musíte smát. Postavy jsou výborně vymyšlené, jen mi vadí bar Dobler's. V každém seriálu se musí všechny postavy někde potkávat, ale v baru mi to moc sympatické nepřijde. Ještě by tam mohlo být trochu více školy (já jsem divná...). Nevíme totiž například, na jaké předměty chodí Ashleigh (i když, ta není tak hlavní postava). Jako celkově, seriál vřele doporučuji všem, kdo si (ne)chtějí vydechnout od školy!

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Tákže, začátek byl slibný a Sophia správně ukecaná. To, jak pořád pokládala věci na klavír, bylo ohromně vtipné. Jenže potom jsem se začala tak trochu nudit. Chvílemi to zachraňovala Cora s jejími písničkami a trhlá Sophiina sestra. Konec byl odporně slaďácký, jak se sluší a patří na romantickou komedii, takže budu muset jako většina lidí dát tři hvězdičky....

Hospoda (1996) (seriál)

A co je tohle? To bude tím, že nechodím do hospody, protože ten jejich zvláštní humor nechápu. Jak někdo může dát tak vysoký hodnocení, to taky nechápu. Kruci lidi, vykašlete se na přihlouplý český seriály a pusťte si třeba Přátele!

Sluha dvou pánů (2000) (divadelní záznam)

Jednoho dne jsem na poště vyzvedla dopis. Ovšem, nebyl můj, To jsem si všimla až po otevření. Chtěla jsem ho zalepit. Světe div! Dopis nejde zpátky zalepit. Tak mě napadlo. Což takhle zkusit chléb? Děkuji pane Donutile. Donutil jste mě zi jen tak ledabyle vymýšlet. A to, že se směji u dopisů, když nad nimi někdo jí chléb, to je také vaše vina!

Tajemství slonů (2008) (seriál)

Sloni jsou moje nejoblíbenější zvířata, proto jsem se na to koukala :). Když jsem potom zjistila, že je to od BBC, tak mi bylo jasný, proč ten dokument byl tak nádherný! :)

Zvíře (1977)

,,Ještě jsem nevykouřil svoji poslední cigaretu!''

Volver (2006)

,,Neboj, nikoho jsem nezabila......''

Teletubbies (1997) (seriál) odpad!

Všimli jste si toho skrytého podtextu?? ,,Pojďte, půjdeme do jeskyně.'' ,,Ano, půjdeme do jeskyně'' ,,jasně, jdeme do jeskyně'',,pojďme do jeskyně!'' pravily infantilní barevné postavičky a vydaly se kam? Inu, do jeskyně, přeci! ,,A tetí, to se mi tak líbilo, ještě jednou?'' ,,Pojďte, půjdeme do jeskyně. ,,Ano, půjdeme do jeskyně''..... Tak abyste věděli, teta sice jsem, ale to tetí neplatilo na mě. To totiž bylo zahrnuto v jednom díle. Přesně tak! Vše se opakuje! Už jste si všimli toho skrytého podtextu??