Vlak plný peněz (1995)

snipes a harrelson...dvaja ciernobieli bratia, ktori si neustale nadavaju,hadaju...slovnych prestreliek je tu viac ako dost,kvalitne hlasky,nesnazia sa byt nasilu vtipne...akcia je tu tiez,snipes sympaticky,lopez ako tak....harrelson taky zaujimavy....celkovo film ma spad, stale sa v nom nieco deje...lepsie ako kadejake tie vlakove speciality akcne a la teror vo vlaku a prepadnutie v pacifiku

Mystery, Aljaška (1999)

myslel som si ze kazdy film s russellom crowom ma bude bavit... a bavil? mylil som sa...69 % to tu ma...rad by som tomu filmiku pomohol nadobudnut cervene policko ale nemozem... pravdu povediac Russell bol jednoducho super to sa musi uznat...na neho vyhrady nemam...kazdy tu ma svoj styl humoru ale humor tuto ma nebavil...cely film mi pripadal desne dlhy a po tristvrt hodine som zistil ze ten film nebezi dve hodiny... proste pribeh o hokeji...pekne prostredie ale nekonecne zdlhave...aspon pre mna... mozno ze to je tym ze som predtym videl film kde sa furt nieco dialo a nahla zmena zanru vo mne vyvolala toto...ale to je jedno...proste hviezdicka za russella... eta vsjo...

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Opat sa prejavil Ridley Scott so svojim genialnym talentom spravit pekny film.Ako pri Gladiatorovi perfektne obsadenie, krasne obrazky a pekne sceny...pri niektorych scenach som si povedal strielajte ich tam vsetkych doradu...akcia takmer od zaciatku dokonca...osobne dramy vojakov...proste takmer vsetko...uplne genialny bol ten co ohluchol...Bloom klasicky trkvas...a ostatne uslo...ale tych vychrtlikov tam bolo jak nasratych....

2001: Vesmírná prda (2000)

jedina dobra vec tam bola ze tam bol nielsen, ale inac jedna hviezdicka za toho papagaja na konci a zaverecne titulky...inak som videl aj lepsie komedie...teda parodie (tuto na siesty den alebo total recall alebo co to bolo)

Medailon (2003)

na jackieho je to dost slabe...kde su tie klasicke haluze a la jackie chan...toto ubehlo strasne rychlo bez nejakeho extra momentu...Claire forlani je pekna,mila to sa musi nechat...ale tak radsej si pozriem asi sanghajskych rytierov :D P.S. jedna scena stala za to aby som si ju pozrel znova :D cely film za to nestoji :D

Kate a Leopold (2001)

som chalan...a romanticke filmy ma nelakaju...tuto ma lakal hugh jackman ktory ma zaujal ako inak v x-menovi a zistil som ze vie hrat aj v Swordfish...tak som sa pozrel aj na toto co je to zac...a hla dopadlo to viac ako dobre....presun do inej doby z casu na cas neuskodi,ba co viac pomoze :D hugh je super, vyzera tak milo blby,meg ryan uz je onicom asi,aj ked v skuske zivota bola fajn.dobre je ukazanie tych tradicii vtedy a teraz, aj to "balenie dievcat" alebo ako to nazvat :D v pohode film pozrel by som ho znova...ta facka na zaciatku bola kruta ale velmi vtipna :)

Mission: Impossible II (2000)

predvidatelne jak hovado ale to neva...cruise dlhovlasy sympatickejsi ako v jednotke...klasicky tim cruise rhames,pribudne hopkins ktory vystriedal zo znamych mien jeana rena,skoda ze som nezachytil dominica purcella ale to sa mi hadam podari pri druhom zhliadnuti...mimochodom ta herecka je mi strasne povedoma...bud sa podoba na niu long alebo neviem...mne sa zda ze ju vidim v kazdom piatom filme :D

Medvědí bratři 2 (2006)

slabsie ako jednotka,inak nakreslene,jednotka bola krajsie spracovana aj dej...tuto uz je tu zamontovany aj homo sapiens. v jednotke bol tiez ale tu je akoby hlavna postava nie medved ale clovek,uz to nie je to co predtym ale v pohode

Replikant (2001)

Takze...videl som to vcera....a musim uznat ze ten film bol "akcny"....s kuskom humoru ktory van dammovi ako tak ide...urobit zo seba dementa ktory si buchne hlavu o sklo auta ked pozera von :) na tom som sa musel zasmiat... ale k tej akcnej stranke filmu...akcie bolo dost...tusim jeden vybuch??? vela ohna...par strielaciek a par subojov van damma proti...neuveritelne: van dammovi....v jeho filmoch mam rad skor viac bojov (krvavy sport, lionheart, kickboxer, suboj cti)...ale tuto tie dve bitky uplne stacili....tento film je oddychovka...nic ocakavat...proste pozerat.... a aka bola myslienka filmu?? bud stara znama veta...drsny policajt ktory zrazu zacne mat rad svojho "partaka"... alebo...nehadzat vsetko do jedneho vreca? teda jeden van damme nie je ako druhy??? alebo ? klonovanie pomoze zastavit zlociny? v kazdom pripade nech je myslienka akakolvek je uplne chaba...a co sa ringa tyka...peklo bolo omnoho lepsie...

Krok za krokem (1991) (seriál)

No serial ktory ma aj mravne ponaucenie,aj srandu, sem tam aj vaznost nabera,ale je to serial ktory rozosmeje hadam kazdeho.Najlepsie su casti s "Koudym" ostatne su slabsie. Blesk nikdy neudrie dva krat na to iste miesto ! AAAA...Zase do mna!...tomuto serialu nemam co vytknut