David Frost Interviews Richard Nixon (1977) (TV film)

Přesně jak ukazuje Frost/Nixon, Milhous v nesestříhané verzi vede svůj monolog o cti, důvěře, spravedlnosti a míru. Nevhodné informace k otázkám "opravuje", aby mohl vůbec rozumě odpovědět.

Starsky a Hutch - Pilot (1975) (epizoda)

7/10 Viděl jsem 68-minutovou verzi, zde je uvedená stopáž 90min. Větší rozpočet nebo trochu vyžehlit vedlejší charaktery a měli bysme parádní krimi ve středně pomalém tempu.

(1998)

75% Celkové vyznění fajn, ale jednotlivá sdělení beru jen v rámci umělecké licence. Nabytí vědomí křemíku vypečeným výpočtem? Na co dokonalý matematický model chování burzy, když nikdy nebudete mít všechna vstupní data - tajné dohody, úplatky, katastrofy ... i strategické záměry firem se mohou změnit ze dne na den. Každá filosofie hledá "boha" jinak, nevím jestli židi zrovna kombinováním znaků.

Všude dobře, proč být doma (2009)

Smějte se s těhotným párem jejich mizerné situaci. Páč já se moc nenasmál. Legrační má být asi už to, že chcou chudí taky bydlet.

City Hunter - Season 1 (1987) (série)

Mokkori humor rychle omrzí a nemůže vynahradit absenci hlubšího příběhu.

Med a čtyřlístek - Série 2 (2006) (série)

První série byla kamarádská. Tady už jen pláčou, objímají se a vyznávají si lásku.

Žezelotebon (2006)

7/10 Do škaredého světa škaredá animace. Pár scén ze začátku mi nesedlo. Téma dopadu ztráty nejlepšího přítele na volbu životní cesty hlavního hrdiny bylo už lépe zpracováno např. v Berserku nebo Legend of the Galactic Heroes.

Kanon (2006) (seriál)

7/10 Podbízivé vztahové cukrle. Yuichi obklopen středoškolačkami na každém kroku se stará o jejich problémy jako o své vlastní.