Nebezpečná síť (1995)

LOL 5/10 Retro komedie o cool hackerech, zabavna hlavne tim jak se snazi vazne podat tema dospivajicich vymastenych "< geeku | nerdu >?" jakoby patrili na stredni mezi nejoblibenejsi a bezne se bavili o pocitacich.

Válečné hry (1983)

Usmevna atomova pohadka pro hackercata. V dobe inzeratu na pronajem botnetich siti, nabidky prace tvorby malwaru a ignorance technologickych firem je nabouravani se do cizich systemu denni realitou.

Tron (1982)

Myslenkove zajimavejsi nez na efektech postavene pokracovani.

Hon na čarodějnice (2011)

Mam radsi fantasy drzici se vic legend nez zverstev z cirkevnich archivu. Tady je to tak pul na pul a podvedome muze ospravedlnovat jednu z drivejsich praktik svatych muzu.

Vánoční koleda (2009)

Misty odflaknuta animace a krome Drzgreslu nepovedene obliceje, ve 3D jsem nevidel. Ponauceni pro bohace: Uzivejte penez dokud muzete a na Vanoce si kupte odpustek pro klid duse.

G. I. Joe (2009)

Prima akce. Odpustit si vetsinu hloupych dovysvetlujicich scen a parada.

Zrození legendy (2010)

7/10 Ubrat. Urvanyho sopla vymazat uplne. Mnozstvi dejovych posunu by vystacilo na 2 filmy. Rychlost vypraveni pak musela byt skokova bez dokresleni motivu a pozadi. Souboje fajn, psychoticky trenink bozsky ಠ⌣ಠ

Saltová (2010)

V letadle se mi nedarilo plne ponorit do filmu, mozna bych i pul hvezdy pridal.

Inujaša: Tenka hadó no ken (2003)

Seriál jsem neviděl. Navíc jsem měl smůlu na verzi filmu s protivným anglickým dabingem.