Muž, který nebyl (2001)

No tohle byl první noir film kterej me fakt dostal,asi proto že mám slabost pro Billyho Boba Thortona, jak stvarnil postavu večne klidneho a kouříciho holiče je proste skvost...

Noc v Roxbury (1998)

no sice je to píčovina, jak stehno ale já sem se u toho bavil..a myslim že ten film je zatim učelem natočenej je to tak ulitlý až je to hustý a to nechci tvurcum šahat na zadek, pač z mista kde se prave nachazim je to prakticky nemožné:-D

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tak tenhle seriál sem schlidnul za dva dny,možná sem magor ale tak už me nic dlouho nechytlo, proste to nešlo po dile vypnout ale musel sem pustit další jak to či ono dopadne, vyborne promyšlené a co je nej plus serialu vyborní charismatičtí herci...snad do jednoho a nikdy žádná nuda... Nejlepší zuahraniční seriál co sem kdy videl to bezesporu jedine minus bylo pro me že konec první sertie, žadný konec nemá...človek čeká 22 dilu jak to vše dopadne a ani se to nedovím...tim me tvurci vyložene zklamali...

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Jerry ,Jerry, ty mě nikdy nezklameš, ješte k tomu když se spojíš s Johny Deppem a do toho se přiná momba dobrodružstní s mega nadupanou hudnou nejlepší film roku 2003 BOMBA BOMBA

Pelíšky (1999)

Jedne z mala filmu po revoluci který je naprosto užasný , Hřebejkuv vrchol..pak už velký pád!!! tohle je film jak má být, vynikající , situace, herci, hlašky které zná už snad každy!!! A na roli pana Donutila jentak nezapomenu, jen si vzpomenu na jeho hlášky a mám usmev na tváři:-)

Formule! (2001)

fanoušek formulí sem si přišel na sve vyborne natočené závody:-) a film pro zasvecené!!!

Armageddon (1998)

Říkat co pro mě znamená tento film by bylo na celý večer... mužete ho bud milovat nebo nenávidět, já ho miluju a sem Michaelu Bayovi vděčnej že neco takového natočil, přesne moje představy, nádherná hudba, zábery, střihy, vtip romantika, akce nabité emocemi... Proste velkofilm jak má být, muj nejoblíbenejší se kterým sem nikdy žádný večer nezkazil!!!

Nesvatbovi (2005)

Opravdu , neveřil sem tomu ale je to jednoznačně komedie roku 2005 , super scenář, zábava od prvních minut a hlavne oba hrdinové se výborně vzájemne doplnují a nenudí!!! do toho krásná hlavní hrdinka a její bláznivá rodina... Proste zábava , romantika... Přesně určeno na hezký večer ve dvouch:-) touto komedii nic nezkazíte

Pan Rosnička (2005)

První film Gora Verbinskeho , který se mi vyslovene nelíbil, dodival sem se na nej celý jen abych zjistil jestli druhá pulka bude tak stejne slabá jako ta první, bohužel byla... nechápal sem asi hlavní postavu, jení rozhodnutí a postoje... Přišlo mi to jak kdyby chteli natočit druhou americkou krásu, ale ta krása tam chybela... dvě Hvězdičky dávam jen díky Nicolasu, který ten film trošku držel nad uplnou katastrofou!

Repli-Kate (2002)

No musim říct že tahle komedie je pro me velkým překvapením.. suprove sem se bavil celých 98 minut... Kdo by si nepřál takového klona aspon nachvilku:-) Jak už bylo řečeno oddechovka při ktere neusnete vy ani vaše přitelkyně