Křižovatka smrti 3 - Tentokráte v Paříži (2007)

Toto pokračování bylo bohužel trochu zbytečné, ani trochu nedosahuje kvality prvních dvou dílů. Vysoce doufám že nebude Křižovatka smrti 4. Jackie už není nejmladší a akční scény mu už moc nejdou a Tucker mi v tomto dílu opravdu začal vadit. Je to opravdu škoda, ale tento díl je opravdu podprůměrný.

Křižovatka smrti 2 (2001)

Nemyslel jsem si že pokračování dosáhle stejné kvality jako první díl, ale povedlo se a Chanovi s Tuckerem to docela jde.

Final Fantasy: Esence života (2001)

Esence života má sice úžasné zpracování, ale jinak je naprosto nezáživný, nudný a bez emocí.

Finty Dicka a Jane (2005)

Naprosto neuvěřitelné. Jim Carrey je úžasný bavič a je to právě on kdo z tohoto filmu dělá takový hit.

Purpurové řeky (2000)

Jeden z nejlepších filmů Jeana Ronoa. Zajímavý, napínavý a ponořené do dobré atmosféry.Konec je sice trochu smíšený, ale ani tak mi to neskazilo radost z filmu.

Kurs sebeovládání (2003)

Celý film jsem se skvěle bavil hlavně díky Jackovi Nicholsonovi, který svou roli šíleného psychiatra hrál opravdu skvěle. Opravdu skvělá komedie.

Čarodějův učeň (2010)

Je to opravdu škoda, ale Jon Turteltaub udělal z tohoto potenciálně skvělého filmu bohužel jen dobrý film, akorát plýtval talentem Nicolase Cage. Celý příběh je zajímavý, ale akční, drama a dobrodružný moc není. K tomu připočteno věčné opakování stejných kouzel a postupem času to ztrácí vtip i nadhled. 5/10

Den poté (2004)

Den poté je svým příběhem a skělými efekty jeden z nejlepších katastrofických filmů co jsem kdy viděl. Celý film, i když trochu bez emocí, ve mě jinak zanechal úžasný dojem. 8/10

Dr. Dolittle 2 (2001)

Bohužel se pokračování tak úplně nepovedlo, vtip trochu vymizel a celkový dojem z filmu je horší než v předešlém díle.