Don Jon (2013)

Pobavil som sa. Cholericke vystupy Tonyho Danzu boli najlepsie momenty fllmu a Julianne ani nevyzerala na 52.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Konecne videne na velkom platne. O tom som vzdy snival. Dlhe? Mozno. Ale nudne? To urcite nie. Tento film nesadne kazdemu, ale pre mna najlepsia Eastwoodovka a najlepsi western. "When you have to shoot, shoot, don't talk."

Spider-Man 3 (2007)

No....parkrat som sa musel pozriet na nazov filmu, ci naozaj sledujem Spider-mana.....a bohuzial bolo to tak.

Harry Brown (2009)

Ja by som to neporovnaval s Clintovym Torinom. Su to dva odlisne filmy a dve odlisne postavy.

Vzhůru do oblak (2009)

Urobit z toho par na sebe nezavislych kratasov, urcite dam viac hviezd. Ale ako celok to posobi nudne. Jedina scena ktora ma dostala/dojala bola ta uvodna znazornujuca Carlov zivot.

Desperado (1995)

Film, ktory sa da pozriet kedykolvek. Charizmaticky Banderas ako neohrozeny pomstitel by zvladol aj Chucka Norrisa. Skvela hudba, v podani (okrem inych) Tito & Tarantula. Cheech Marin ako "short bartender" vynikajuci. Rodriguezov najlepsi pocin - tesne poraza Sin City. "I'm sitting......and in walks.......the biggest Mexican I have ever seen"

Kmotr (1972)

Dej,herci, charaktery, hudba, scenar, rezia, kamera, prostredie, vernost............kde som prestal? Aha, uz viem.....DOKONALE!!!