Živí mrtví (2010) (seriál)

Co k tomu dodat. na to, že je nespočet filmů na téma zombie a já si myslel, že resident evil je nejobjektivnější film o živých mrtvolách, tak jsem se pletl. Zápletky a akce není žádná laciná fraška jak jej známé z podobných filmů. Je to luxusní podívaná plná neočekávaných věcí a hlavně to diváka nutí přemýšlet a předvídat a to se mi na tom libí..

Machete (2010)

Machete nepíše sms´ky, Machete jen improvizuje :-D Rodriguez bobavil.

Pan Nikdo (2009)

Moc dobréj film, na přemýšlení jak dělanéj. Jakéj život jste si vybrali vy???? ;-)

Gangy očima Rosse Kempa (2006) (seriál)

Luxusní dokument, který zachytí a vystihne všechno podstatné. Respekt Rossovi, ale také kameramanovi. Museli začít perné chvilky. Kloubouček dolů

Souboj Titánů (2010)

Není to sice jako klasický souboj titánů. U toho jsem se jako maléj i bál, ale i tento film mě uchvátil. Sice až na krakena, šlo vidět, že chlapcům dochází fantazie, ten byl příšerný... 75% si zaslouží

Katka (2009)

Jak se dokážou změnit životy díky drogám. Absolutně nechápu, mám rozporuplné názory jestli jsem se na tento dokument měl dívat či ne. Jestli litovat Katku nebo ne. Ptám se, je to vůbec možné do takové to závislosti vůbec spadnout? Když už opustíš své dítě, tak musíš být absolutně na dně. :-(

Gauneři (1992)

Nesympatickéj pan růžový zbalil diamanty a zdrhl. Tomu jedinému jsem to nepřál :-) Za to pan hnědéj to rychle zabalil. Quentine nauč se řídit :-D

Million Dollar Baby (2004)

Tento film jde ohodnotit minimálně pěti hvězdičkami. 200% výkon Clina Eastwooda a ještě lepší výkon od Morgana Freemana. Mokušle mokušle....... Hilary bezkonkurenční boxerka :-)

Špatnej polda (2009)

Nicholas Cage měl i lepší role, v tomot filmu se bohužel ani zdaleka nesrovnává s těmi co kdysi zahrál (obchodník se smrtí, Next,...). Jeho role drogově závislého policajta mi prostě nesedla :-(

Sherlock Holmes (2009)

Od Sherlocka Holmese jsem popravdě očekával více, a to lepší tok děje. Nějak mě nedokázal zaujmout ani svým dějem, dokonce ani chytrostí Holmese a Watsona. Co bych chtěl vyzdvihnout, tak to byly efekty, ty se mě obzvláště líbily. Dávám tomu Zlatéj střed 50%