Pat a Mat - Voda (1982) (epizoda)

Opat tu mame pohromu vdaka vymyslom P&T sa do zahrady rozlial rybnik. A to chceli iba polievat kvetiny. Serial na kompletne dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim.

Pat a Mat - Koberec (1979) (epizoda)

Niektore z dielov su slabsie, ale tento s farbou na koberci k nim urcite nepatri. P&T to opat zvladnu na 100%. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Světlo (1979) (epizoda)

Odveky rivali Karpov a Kasparov nemozu dohrat posledny finalovi zapas vdaka vadnej ziaroke. Na veci nic nemeni, ze opat raz uvidime slusnu zabavu. Serial nam kompletne dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim.

Pat a Mat - Houpací křeslo (1979) (epizoda)

Hold narabanie s drevom je proste kumst a nie kazdy ma na to papiere. Rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky.

Pat a Mat - Tapety (1979) (epizoda)

Zaujimalo by ma ci si vobec nejaka remeselnicke firma dovoli mat nazov Pat a Mat alebo Ajeto. Urcite by som mal urcite obavy zadat im zakazku. U nas v Beroune je firme Ajeto ale zaobera sa predajom pocitacov. Takze to az taky packali nebudu....

Pat a Mat - Cyklisti (1992) (epizoda)

Nie je to ziadne Tour de France ale da sa na to pozerat a P&T su zarucenou kvalitou pre dobru naladu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%.

Pat a Mat - Dlaždice (1992) (epizoda)

Tak to je napad za vsetky prachy - dlazcie presuvat po pase a kazdy z nich rozbit. To dokazu iba nasi stary hrdinovia. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Vrata (1992) (epizoda)

Tak to snad ani nepotrebuje komentar.......

Pat a Mat - Dílna (1979) (epizoda)

Myslienka je to fajn, zbavit sa prebytocnych knih, ale co potom ak Vam ziadna neostane? Vyrobena knihovna zostava prazdna, ale nie nadlho. Pan Benes bol majster tohto remesla kazdopadne tomuto serialu davam 90%.