Pat a Mat - Živý plot (1994) (epizoda)

Pre mna osobne jeden z tych slabsich dielov ale i tak je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Windsurfing (1994) (epizoda)

Niektore s nasich konickov sa obcas tazko daju prevadzat, zvlast ked je i priroda sama proti nam. Chcem hodnotit cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky.

Pat a Mat - Nehoda (1994) (epizoda)

Dnes by som rad hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%.

Pat a Mat - Modeláři (1994) (epizoda)

Jedinecny serial kde iba vizualnymi efektami sa da povedat viac ako slovami. I preto su Pat a Mat velmi oblubeny medzi najmensimi ktori maju problem sa vyjadrovat. Kompletny serial nam dava skvelu zabavu a je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Blatník (1994) (epizoda)

Mechanici od Fordu mozu iba tisko zavidiet. V rekordnom case nadcasovy dopravny prostriedok. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%.

Pat a Mat: Karty (1998)

Dalsi z tych slabsich, ale co na tom serial ako taky sa da pozerat donekonecne. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Střecha (1990) (epizoda)

Mate niekto problem so strechou? Zidany problem firma P&T vyriesi vsetky vase starosti. Potom uz urcite nebudete vediet kde Vam hlava stoji. Chcel by som tymto hodnotit cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky.

Pat a Mat - Sekačka (1990) (epizoda)

Kosenie obcas pride ako aktivita ktora sa da zvladnut lavou zadnou, no nasi hrdinovia nas presvedcia, ze to tak jednoduche nebude.Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu a dalsich, ktori napreduju. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%.

Pat a Mat - Parkety (1992) (epizoda)

Zavody na bafarkach su naozaj skvostne. Presne podla slova nadoraz. Cely serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Výlet (1984) (epizoda)

Znovu jeden diel z tych slabsich ale co na tom P&T su skvely hrdinovia, ktori si poradia v kazdej trampte. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.