Bobule (2008)

Velmi prijemna, pohodova a nenasilna zabava na spestrenie volneho vecera. Neholdujem vinu, ale musim sa priznat, ze by som si dal nejaky ten vlasak alebo rulandske. Vydarene dialogy, nadherna sceneria Moravy a vinko moze tiect potokom.

Mr. GS (2008) (pořad)

Je uz hodne citit, ze panom Genzerovi a Suchankovi dochadza dych.

Sin City - město hříchu (2005)

Tazko sa mi hodnoti tento vytvor. Jeho ponura atmosfera este stale vo mne vyvolava desive pocity. Znamych hercov bolo pozehnane v tomto filme, ale zrejme to neni moj salok kavy. Este teraz mi idu zimomriavky z tej zltej odpornej zrudy. Diky vybornemu Madsenovi a tradicne dobremu Willisovi - 60%

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Tak tomu sa hovori rezba takmer od zaciatku a po posledny vydych nepriatela kde krv strieka na vsetky strany. Akcne sceny su zvladnute bravurne diky digitalnej kamere. Pribeh je trosku strohy, ale ma to grady. Nedoporucjem na to pozerat s neznou polovickou, pretoze tej romatiky je tam pomenej. Vyznavaci velkych bojovych scen si urcite pridu na svoje.

Kuťáci (1976)

Nieco malo k tomuto dielu chybalo. Mimochodom rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu. Kazdopadne tomuto serialu davam 90%.

Pat a Mat - Obraz (1979) (epizoda)

Rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky.

Pat a Mat - Garáž (1979) (epizoda)

Velmi rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim.

Pat a Mat - Grill (1981) (epizoda)

Ked to pozeram, vzdy dostanem chut na kuracie maso. Mimochodom rad by som hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Gramofón (1981) (epizoda)

Hodnotim cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu.

Pat a Mat - Zahrádka (1982) (epizoda)

Vsetky dieli mame na DVD a nechapem preco nemozeme hodnotit cely serial ako celok, ale iba jednotlive casti? Dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Tato o zahradke mi moc nesadla.