Pat a Mat - Vinaři (1984) (epizoda)

Dnes by som rad hodnotil cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Kompletne nam to dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim. Je to predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky. Pan Benes bol majster tohto remesla, nastastie ma nasledovnikov ako napriklad Jana Pinkavu.

Pat a Mat - Klavír (1984) (epizoda)

Serial hodnotim komplet a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. Klavir sa napokon dostane do bytu, ale co z toho ked byt uz nieje v povodnom stave.

Pat a Mat - Brusle (1984) (epizoda)

Pat a Mat skratka najdu recept na vsetko - dokonca i na lad v lete. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky.

Pat a Mat - Porucha (1985) (epizoda)

Futbal je predsa narodny sport ktoremu kazdy rozumie, ale co tie technicke vymozenosti?

Pat a Mat - Jablko (1985) (epizoda)

Ani zrkno nazmar, kedysi vyseli tieto putace na kazdej velkej viditelnej ploche. Tak v tomto duchu si P&T zaumienili spotrebovat a aj posledny plod na strome. Serial je skvela zabava nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim.

Pat a Mat - Hrnčíři (1985) (epizoda)

Nazorna ukazka toho ako to dopadne ked niekto fusuje do ineho remesla. Serial je predovsetkym nostalgicka spomienka na nase stare oblubene vecernicky a pan Benes bol majster tohto remesla.

Pat a Mat - Nábytek (1989) (epizoda)

Pat a Mat su klenotom cesko-slovenskej kinematografie (animacie).

Pat a Mat - Klíč (1989) (epizoda)

To mi vdzy babka vraveli, kluc si poriadne drz aby ti nepadol do kanala. Tu vidime, ze i tak nerealisticke veci sa mozu prihodit. Hodnotim cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky.

Pat a Mat - Dveře (1990) (epizoda)

Ruku na srdce, komu sa este nepodarilo si zabuchnut dvere?

Pat a Mat - Generální úklid (1990) (epizoda)

Vyborny tip na upratovanie i ked by mohli nastat problemy s jeho realizaciou v praxi. Serial nam dava skvelu zabavu nielen pre najemnsich, ktori este nevedia rozpravat, ale takisto I nam starsim.