• Pohádka

Přešlapy (2009) (seriál)

V první řadě jsem ocenila originalitu zopakování předešlých dílů krátkými dialogy a komentáři samotnými postavami, tohle mi třeba v dalších dvou řadách chybělo. První řada byla hodně zajímavá, další dvě už tomu moc nestačily, upřímně řečeno řetí jsem ani neměla chuť dokoukat. Každopádně tři hvězdičky za vtipné situace, milé herce, kteří byli bezvadně obsazeni, a jak jsem už zmínila za tu originalitu v první řadě.

Hon na čarodějnice (2011)

Pod pojmem hon na čarodějnice jsem si představila skutečně hon na čarodějnice, ale v tomhle filmu šlo o vymítání ďábla....mno každopádně dvě hvězdičky dávám za efekty a za zvukové efekty včetně hudby. Žádn zázrak mi to zrovna nepřišlo, často dost nechutné, občas lekačka...Nevím no, není to film, který bych musela vidět podruhé...

Princ Chocholouš (1974) (TV film)

Moc krásná pohádka, romantická, veselá....Obsazení nemůžu nic vytknout, prostě povedená! :-)

Sofie a ukradený poklad (2008) (TV film)

Klasická televizní nedělní pohádka. Úsměvná s hezkou princeznou. Musím uznat, že dokonalé bylo v závěru pohádky to člobrdo :-D A Tomáš Topfer jako bývalý loupežník taky dobrý... vcelku hezká pohádka :-)

Dokonalý svět (2010) (seriál)

Koukám, že na hodnocení se projevuje, kdo je ženská a kdo je chlap :-D ... Já jsem ženská, a proto jsem z tohodle seriálu byla nadšená! Zamilovala jsem se do postavy Michell Jitky Čvančarové, byla prostě neodolatelná!

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Původně jsem hvězdiček dala víc, ale po uplynutí nějaké doby jsem svůj názor přehodnotila. První řada, prvních pár dílu vypadalo snad zajímavě. O čem je to dál? Co to k sakru je?

2Bobule (2009) odpad!

Dlouho jsem se rozmýšlela, kolik mám vlastně dát hvězdiček. Terezka Voříšková i Kryštof Hádek byli výborní, jenže vzhledem k prvnímu dílu jsem zřejmě byla zmlsaná kvalitní komedií a pěkným filmem z oblasti vinic. Tohle pokračování zcela ztratilo kouzlo vína, příběh Terezky a Kryštofa jakoby jel po vedlejší koleji a hlavní tratí si to frčí podprůměrný námět Troškovského ražení. Chabá zábava, legrácky jak pro idioty, vůbec žádná originalita. Po shlédnutí mi bylo do pláče, že se tohle vůbec stalo. Proč se režiséři tak lehce zaprodají komerci? :-( ... Bohužel jsem na tolik zklamaná, že nemám za co bych dala jen jedinou hvězdičku.

RumplCimprCampr (1997) (TV film)

Tak tahle pohádka se mi moc líbila. Vtipná, veselá, napínavá, laskavá, přesně taková, jaká by správná pohádka měla být. Herecké obsazení perfektní, nemůžu absolutně nic vytknout....Nechápu, proč má jen tak málo procent ohodnocení. Ráda bych věděla, jak má vypadat pohádka, aby dostala 4 a více hvězdiček od takových uživatelů, kteří tuhle krásnou českou pohádku ohodnotili 2 a méně hvězdičkami....

Kouzelná tetička Valentýna (2008) (TV film)

Nechápu, že tahle pohádka má tak nizké hodnocení. Plná písniček, hezká a milá Martha Issová, neodolatelný Vojta Dyk, no a především kouzelná a jako vždy okouzlující Libuška Šafránková. Lidi vy jste snad vysazený proti českým pohádkám, vzpamatujte se. Je to moc veselá a pěkná pohádka.

Princ Bajaja (1971)

Jednoznačně dávám pět hvězdiček, ačkoliv je pohádka ponurejšího ražení, beztak je nádherná. Jen si myslím, že to ocení až starší divák, který má v oblibě pohádky, než malé dítě.