• Pohádka

O chytrém Honzovi (1985) (TV film)

To je taková blbina, až je to dobrý :-) Jen si myslím, že děti to bavit nebude a nebudou to vůbec chápat. Spíš se pobaví dospělák... Šmrnc tomu rozhodně dává hudba Jaroslava Uhlíře, líbivé 2 princezny v podání Ivany Andrlové a Dagmar Patrasové a skutečně vtipný scénář!!!

Tři veteráni (1983)

Nenapadá mě jiný film, kde by se na něm podílelo tolik hvězd!! Ať se jedná o herecké obsazení, režii, hudbu nebo námět....a tolik povedený film!!!

Vlastníci (2019)

Opravdu hodně černá komedie...jsou tam štípy, až jsem brečela smíchy...zvlášť je ocení všichni ti, kteří si tímhle pravidelně procházejí... Tenhle snímek je skvěle odvedená práce. Díky!

Teroristka (2019)

Je to teda blbina...ale já se královsky bavila...to byl prostě herecký koncert Ivy Janžurové a Martina Hofmanna!

Padesátka (2015)

Vcelku podařená komedie s retro vsuvkou. Režijní styl Vojty Kotka zdá se býti zajímavým. Těším se na další snímek.

Ztraceni v Mnichově (2015)

Tenhle film je neuvěřitelně drzý! Naváží se do filmařského řemesla, do politiky, do historie, bere Čechům historickou hrdost i výmluvu. Prostě pecka! Lidi běžte na to do kina!!

Vlk z Wall Street (2013)

Ano, točit filmy o schopných lidech, kteří dokázali v životě využít svých příležitostí a z NIČEHO udělat NĚCO je potřebné a poučné. Ale je opravdu nutné točit filmy o takovýchto zoufalcích, kteří dokážou svůj život založit pouze na negativních příležitostech a zbytek života promrhat v drogách a děvkách? Kriminální cestou se dneska ubírá kdekdo, krade se ve velkém, ale filmy o těchhle všech lidech točit nebudeme, že ne? Nebo snad opravdu nás lidi zajímají jen tihle ubožáci, co si hrabou do vlastní kapsy a nezajímá je okolí, ani jejich nejbližší???... Zamysleme se trochu, koho vyzdvihujeme a po kom pliveme... Nicméně DiCaprio nezklamal a jeho herecký výkon nemohu jinak než ocenit ***** (5) hvězdičkami (celkově si myslím, že herci se svého úkolu zhostili skvěle), ale za příběh dávám * (1) hvězdičku - Nabyla jsem z filmu dojem, že divák má pocítit soucit a pochopení s hlavní postavou (proboha proč????).

Vinaři (2014) (seriál)

Všehovšudy jsem shlédla celých pět dílů a opravdu jsem na tomto seriálu nenašla vůbec nic, co by značilo dobrou práci. Být Moravákem, tak budu pořádně naštvaná, jak tenhle seriál dělá z vinařů idioty a pitomce ještě sto let před opicema. Být Moravákem, tak už v životě Čecha - natož pak filmaře - na Moravu nepustím. Opravdu si tady někdo myslí, že tohle je zábava pro náš národ?? Proč český divák má být hlupák??

Až po uši (2014) (seriál)

Konečně něco zajímavého, co mě bavilo! Vtipné, zábavné, dojemné, smutné, prostě to nemělo chybu... Jen víc takové tvorby!!!