Plán hry (2007)

Na nic si to nehraje to vidím jako jasný klad.

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Když jsem tenhle film viděl jako puberťák, tak jsem byl naprosto unešen. Hudba a efekty to jistily spolu s velkým robotem a hezkou kosmickou lodí. Jednoduše, tenhle film splňuje vše co malý kluk potřebuje k hezky strávenému odpoledni.

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Nemastné, neslané, zbytečně dlouhé a naprosto se nedotýkající...Bod za sympatického trpaslíka. Druhý bod za to, že se oproti jedničce naučili děti trošku lépe šermovat.

Most do země Terabithia (2007)

Je to snad první film, který ve mně vyvolal zdání, že někdo z hora řekl: "Chlapi je na čase to nějak rychle dokončit došly prachy". Konec sice byl nečekaný, ale v něčem strašně moc laciný. Čekal jsme více.

Apocalypto (2006)

Z historického hlediska velká urážka a nepochopení cizí kultury. Nepochopení proto, protože Mayové považovali lidskou oběť za čest, nezabíjeli své protivníky, byl dokonce doložen příklad kdy se oběť musela rušit protože, obětování tak moc křičeli, že by to "bohové" mohli pokládat jako urážku. Vše co bylo předvedeno v tomhle filmu byl blábol, zkreslený evropským nazíráním na svět. Urážku je zde to, že si Američan dovolí představit Maye jako krvelačné prasata i když se jeho předci předvedli mnohem důmyslnější genocidu. Co se týče filmu samotného...pokud nemáte historické povědomí dá se na to dívat, pokud ho máte, ruce pryč.

Gamer (2009) odpad!

Tenhle film má dobrý nápad, ale strašlivé ztvárnění. Je to nesourodá směs olizování, koz, prdelí a střelného prachu. Myšlenka virtuálního světa ve kterém ovládáme jiné lidi je sice úchylně děsivá, ale nelogická, složí spíše dvěma neschopným režisérům k tomu, aby zakryli touto uchýlárnou svou neschopnost. Pár akčních scén stojí za to, ale ve výsledku je to jen odpad.

Tak neváhej a toč! (1995) (pořad)

Jedna hvězdička za to, že tam občas byly i vtipné videa. Druhá hvězdička za to, že uvádí brácha mého bývalého učitele.:)

Metalocalypse (2006) (seriál)

Pět hvězdiček dát nemohu, protože kvalita některých dílů je hodně nízká. Ale ty díly, které stojí za to, jsou legendární, brutální a myslím, že vystihly podstatu metalu :D

VyVolení (2005) (pořad)

Řeknu to takhle, když se opravdu hodně nudíte a chcete si zlepšit sebevědomí pohledem na několik magorů, kteří mají kameru i na záchodě...tak je to docela dobrá možnost.