Nelítostný souboj (1995)

za ty roky sem úplně zapomněla, jak skvělej je todle duel a jak skvělej je de niro v rolích vážnejch. po letech sem to opět shlédla a zase jako poprvé.. i s tou husí kůží a téměř slzou na konci.

Kniha krve (2009)

ale joo, de to. akorát takový zdlouhavý a ten konec mě už spíš sral, i když křižovatka mrtvejch by mě doma asi moc nepotěšila, pěkně udělaná :)

Casino (1995)

i když byly pasáže, který mě tak nějak iritovaly (a stále iritují, i po několika shlédnutích), za plnej počet to pořád stojí.

L. A. - Přísně tajné (1997)

geniální záležitost... od A do Z. "někteří chlapi získají celý svět, někteří bývalou děvku a výlet do arizony". nikdy neokoukatelnej krimi slaďák

Záložní plán (2010) odpad!

že je J. Lopez mizerná zpěvačka víme. že ma tak maximálně asi jebatelné tělo taky víme. a teď už i víme, že její jedinej shlédnutelnej výkon je Cela... todle je jeden z filmů, za který se stydim, že sem je shlédlo...

Spalující touha (1999)

todle je asi jedinej kubrick, kterej mě sral. ač to dílo samo o sobě je vynikající... nejspiš. jenže mě už z těch dlouhej pohledů a nekončícího ticha protkanym vzdycháním bezmoci v podání cruise fakt dělalo špatně od žaludku. nicméně se musí nechat, že má sníkem neuvěřitelně temný kouzlo. asi přesně tak jako touhy, který doprovází.

Obhájce (2011)

nevím, čím to je, ale nějak zásadně to se mnou nehnulo. rozhodně to není nejhorší soudní drama poslední doby, ale taky absolutně ničím nepřekvapilo. nebudu srovnávat, nicméně by mě asi víc adrenalinu potěšilo. konec pak takovej rychlej, přišlo mi to najednou šup a je to, hotovo, fórek na rozloučenou, čau... nicméně matthew kvalitní frajírek a film je zcela jasně koukatelnej :)

Bestie musí zemřít (2009) odpad!

původně jsem dala 1* a napsala toto: "dokoukat tudle věc bylo skutečným a jediným uměním na tomdle filmu....". po dokoukaní beru své rozhodnutí zpět a sobě dávám 5*, že sem nehodila po přijímači popelník...

Mandragora (1997)

člověk, kterej u tohodle snímku hodnotí herecké obsazení, střih a režii, tak je nejspíš idiot a vůbec nepochopil, o čem to je. a pokud někomu chybí lepši vybarvení charakteru hlavního hrdiny a jeho osudu, tak je megač***k a asi nikdy od rodičů neslyšel "nechoď s cízíma lidma, nejezdi sama, unesou tě, naučej tě na fet a budeš pro ně šlapat"... v tomto případě koukejte na hollywood a naleštěný příběhy, kdy vám naservírujou všechno až pod nos. jo a dejte si popcorn.... skvělej film a naopak, smekám před celým ancáblem, co předvedl a jak!! a hudba tomu dala naprostou korunu...

Město andělů (1998)

kňouravá meg ryan a absolutně nevhodnej nicolas cage. smrtící kombinace... jasný, patetický až za hrob, konec by nerozbrečel jenom slepo-hluchýho. limonádička jak má bejt, konec moc voňavej :)))