Láska je láska (2012)

stašová - vetchý... asi jedinej zásadní bonus.

Křídla Vánoc (2013)

patetickým naivním romantikům obstarožního charakteru, jako jsem já, to vzalo dech, dalo slzy a naději, víru.. vlastně cokoli.. si budete přát. todle by měli dávat na vánoce, aby i dospěláci mohli chvíli snít

Alois Nebel (2011)

... to byla takový příhoda. dost vody uteklo, nechala sem si odstup od ty hysterie okolo filmu... abych přišla na to, že z toho zase tak vyndaná nejsem. asi to budu muset dát znova. takové krásně zpracované milé zádumčivě (především díky barevnosti a krobotouc) nic

Divnej týpek (2009)

doufám, že páni profesionální filmoví kritici z místního serveru pochopili, že tendle film je vlastně pardoie, žejo? ;) a není úplně nejhorší.... jestli má někdo rád sci-fi, hodlá si odpočinout, nic neřešit a jen tak zkouknout parádní kokotinu, nechť vstoupí. popř. přijede na jelenu

Americká panna (2009)

tady u tý hovadiny se mi vyplatil můj vrozený nihilistický přístup k věci... čekat maximální sračku znamená bejt ve finálu vlastně mile překvapen, že to zase tak strašný nebylo

16 bloků (2006)

tři hvězdičky za brusáče, jinak je to s odřenou řití o hvězdu míň.... minimálně. strašně dlouhá jízda, která rychle začala a stejně tak skončila, vzali to nějak přes ručku.

Prázdniny (2006)

slunný přeslazený absurdní koktejl zadara v baru s nohama v bazenu. nemám s tím problém, nečekám od takovejdlech filmu intelektuální zásah a fascinaci ráciem

Tristan a Isolda (2006)

moc pěkný obrázky, moc pěknej james franco... a jinak úplně vo hovně. příběh pomotanej dokolečka, vlastně z toho udělali normální další příběh rytíře... a tak prostě nějak vůbec netknuto zůstávám...

Bez předsudků (2009) (TV film) odpad!

todle je nejspíš kousek pro dříve narozené, protože rádoby dvojsmyslný fórky o bodu G a tančení v mlze parfému je opravdu silná káva. afektovaně roztomilá či roztomile afektovaná paulová je tragická (strašná sranda s tim fotbalistou, co?...) a asi bych ji strašně ráda dala dělo... myslím, že by se todle dalo natočit i nějak normálně a třeba by to bylo i vtipný, ovšem potřeba poťouchlýho výrazu jakože lidovýho humoru, aby se zasmály široký masy... sou z toho nováci pro dolní milióny a interest asi jako sex po tmě ve spodním prádle a pod peřinou

Jeepers Creepers (2001)

monstrum bylo fakt zabavny, gumovy muzik s kridlama... ale jinak to zase takova sracka nebyla, jak se nekteri kritici mistniho prostoru vyjadrovali