Another Gay Movie (2006) odpad!

todle nemyslel nikdo vážně, žejo... a nebo o co komu šlo?

3 dny na zabití (2014)

oukej, fér sou asi tři hvězdy do žákovský, ale za kevina dávám čtvrtou, protože mě po dlouhý době fakt bavil

Vášeň mezi řádky (2013)

co se týče obrazků, bylo to pěkný představení... u mě to vypadalo na 5x návrat o několik minut zpět v ději, 2x od začátku, 1x přesouvání... a nakonec mám pocit, že už ani nevím, kdo to byl charles. asi mezi řádky

Vedlejší účinky (2013)

po dlouhý době fakt parádní bezkrvej thiller, co má hlavu a patu. navíc farmaceutický průmysl je mé oblíbené téma, takže potěší. sežráno i s navijákem....

Tři bratři (2014)

mno, tak nevim... pohádkomil odmala je poněkud zklamán, i když je to možná jen věkem? nevím, ale vlk mi přišel úplně odpornej, vypadal spíš jako krysa. ale ok, neni mi pět. vtipny byli Rok... už sem zase někdo leze, držte pozice... trošku moc zpívání na můj vkus a u karkulky sem se úplně bála, aby se nelíbali. nevím, proč todle vzniklo... asi nejsou nový nápady. a tak mým favoritem i nadále zůstávají čerti bez prdele.

Jedna ruka netleská (2003)

jako za úplně debilní to není, má to sousta vzkazů, myslím... ale že by mě to nějak rozbilo, to asi ne, mno.

Panic je nanic (2006) odpad!

nedala sem to.. proste ne.. nešlo to, omlouvam se, takže ten odpad berte jen za prvnich 20 minut..

Strážci Galaxie (2014)

von je to vlastně hodně dobře udělaný space béčko, ale funguje to, za zábavu to rozhodně platí