Lady XXL (2006) odpad!

Ja neviem, ale toto nestojí ani za koment!!

Top Gear USA (2010) (pořad) odpad!

Takto sa to nerobí. Veľmi zlá kópia!

Gangsteři (2010)

Jedna * .Aj to je už veľa.

Svět podle Mallory (2010)

Mohla to byť výborná dráma avšak dosť vecí to pokazilo. Jednou z príčin prečo, je samotná Kristen, ktorá to podľa mňa ani hrať veľmi nemusela (a nie je to preto, že je dobrá)... Ja ju proste nemám rada a pri sledovaní filmu som mala viackrát chuť fľasnúť ju po jej kečke. To by som bola ochotná ako tak prehltnúť keby ten koniec filmu bol proste iný!!!

Děti (2008)

Menej dať nemôžem a 5* je veľa. Tak presne takto si predstavujem horor: keď mi miestami tuhne krv v žilách, keď pri niektorých scénach prižmúrim oči aby som sa až tak veľmi nezľakla a pri predstave, že by tieto choré deti mohli kľudne behať aj u môjho suseda. Samozrejme mi tam chýba nejaké to ľahšie vysvetlenie toho, z čoho tie udatné deťúrence ochoreli. Ináč super :))

TACHO (2010)

A čo, že je Landa nácek?? A čo, že nieje bohvie aký herec?? Veď sú tu aj oveľa horší!! Mňa osobne nejako Landa vôbec neberie ale dať už len z princípu hodnotenie "odpad" to je trošku veľa. Stále je tu dosť brakov ktoré majú väčšie hodnotenie ako Tacho a pritom sú seriózne oveľa, ale oveľa horšie.Je pravda, že tomu filmu je čo vytknúť, réžia, v niektorých prípadoch scenár a pod. A naviac Havelka a tie jeho hlášky :)) smejem sa doteraz. Super. Toť môj skromný názor.

Silný kalibr (2010) odpad!

Velebnosti du blejt!! Kedysi šmrncovný herec no dnes už iba nejaká odnož čohosi ako treťotriedny pasák. Tak nejak a ešte horšie na mňa "zapôsobil" Val Kilmer. Príšerné a otrasné. A 50 Cent? No jo, tak tomu sa splnil ďalší "sen" - verejne sa pohrajkať a zašantiť si s veľkými búchačkami...