Fighter (2010)

Vynikajúce. Christian Bale hral ozajstného Dicka!! A Wahlberg tiež milo prekvapil, celé to bolo také slušné dramatické vtipné divadlo a mne sa to páčilo.

Barbar Conan (2011)

Ježiškove husličky!! "Legendární Barbar Conan NENÍ zpátky." Marcus Nispel ho pochoval, zakopal, utopil ako sa len najviac dalo. Nikdy v živote som sa v kine tak nenudila a neprosila o koniec ako pri Conanovi. Ani sa nemali pokúšať o remake, pretože nepoznám súčasného herca, ktorý by sa dokázal len ksichtiť tak ako Arnie (darmo, že vo filme povedal len dokopy 5 viet... to aké ksichty hádzal, to bol pravý Conan). Momoa sa raz tváril ako mäkký tenký inokedy latentne a veľmi sa snažil byť drsňák, no proste mu to nešlo!

Splice (2009)

Toto som videla niekoľko krát a zakaždým som ostala vygúlená, že čo to malo kua znamenať. Nič iné ako úchylárňa ma nenapadá. Čo je veľká škoda lebo to vyzeralo sľubne.

Nezvratný osud 5 (2011)

Už v tom mám celkom slušný chaos keďže toto je 5 a v podstate sú všetky časti na jedno kopyto, ale toto bola vskutku slušná morbídna komédia s ešte lepším 3Dčkom. Nepochybujem, že o mesiac si nespomeniem ani za svet čo bolo v tejto 5, ale na koniec nezabudnem, ten sa mi veľmi páčil. :)

Top Gear (1978) (pořad)

Nie, nezaujímam sa veľmi o autá, ale ten ich humor! Ten ich humor ako prezentujú tie autá a samých seba ma dostal :) Divne vystrelený svetríkový James May, cukrík s bielymi zubami Hammond, protivne vtipný Jeremy Clarkson, no a The Stig :D :D The best!!

Transformers 3 (2011)

No ja neviem, ale mňa to až tak neberie. Veľmi slabý slabulinký podpriemer. Ani môj obľúbený Bumblebee ma nedokázal nijak zvlášť upútať a udržať si moju pozornosť. Škoda!!

Žraloci útočí (2005) (TV film) odpad!

Aj keď prižmúrim oči viac ako odpad si to nezaslúži. Nemá zmysel zdôvodňovať to.

23 (2007)

A čo, veď fajnové to bolo! Náhodou, niečo podobné by som uvítala aj častejšie :)

Perverzáci (2011)

Ja neviem, ja fakt neviem čo k tomuto napísať. Takýto druh "hororu" som videla prvýkrát a musím povedať, že nad koncom tretej poviedky sa mi rozum zastavil, ale aj prvá a druhá majú čosi do seba a stále to nejako vstrebávam.