Never Surrender (2009) odpad!

Nič horšie som ani vidieť nemohla... Stupidita tu dosahuje maximálny vrchol, ktorý je dopĺňaný neznesiteľnou hudbou.

Nebojte se tmy (2010)

Veľké sklamanie, o to viac, že to bolo z produkcie Guillerma del Tora. No čo už. Tentoraz mu to nevyšlo :(

Love (2011)

Podarené a to som do kina šla dosť skepticky naladená. Zo začiatku ma iritovalo to tvrdé "NÉÉÉ" ale potom sa to desi stratilo a príjemne som vypla mozog a nechala sa unášať týmto slovenským výtvorom.

Americký X Factor (2011) (pořad)

Aaaaaaah celkom príjemná zmena po ČSMT a podobných volovinách. Ale dávam tomu nejaké ďalšie 2-3 série a bude to tam kde ČSMT a spol.

Pravidla násilí (2007) odpad!

Ježišmarjá, takéto filmy ma raz privedú do hrobu. Aj som pôvodne rozmýšľala, že tomuto "skvostu" udelím jednu alebo dve hviezdičky za snahu, celkom slušný nápad, sľubný začiatok a pod. Ale tak sprostý koniec udelil facku (pre zmenu) mne, že sa rada odvďačím odpadom! Že som to ja krava radšej nevypla a nešla spať. Ááááááááááá, škoda času.

Drive (2011)

Čakala som klasiku: rýchlu jazdu, akciu, jednoduchý dej aj nejakého sexoša :) a v podstate som to všetko aj dostala ale v úplne inom prevedení ako som pôvodne očakávala. A to sa mi na tom páčilo asi zo všetkého najviac, bolo to iné a bolo to skvelé! Aj keď som mala v kine miestami problém nevybuchnúť od smiechu pri tých "chvíľkach ticha" a vážne nemám poňatia prečo :D

Lidská stonožka (2009) odpad!

No hnus a debilita najvyššej triedy. Ja som nevedela čo skôr. Či to vypnúť a vyhodiť to rovno aj s DVDečkom von oknom alebo radšej hodiť šabľu. Nechcem si ani len predstaviť ako bude vyzerať dvojka a ako tak pozerám, ježkove oči, trojka!!! To si do zadku, robíte srandu?

Zahrada (1995)

Celé to bolo voľajaké divné, neviem asi si to musím pozrieť ešte raz, ale páčili sa mi Labudove hlášky.

Finanční krize (2010)

Wauuu. Keďže mi občas trošku trvá kým mi dôjde pointa, mala som zo začiatku trošku obavy ale veľmi rýchlo sa vytratili. Skvele natočené, svižne podané a čo je najdôležitejšie hlavne ľahko pochopiteľné. Vďaka tomuto dokumentu mám aký taký prehľad a hlavne odpovede čo sa finančnej krízy týka. No a to, že som neskutočne nasratá na tých nenažrancov snáď ani nemusím pripomínať.