Absolutně Scary (2003) odpad!

Absolutně scary ? Nebo spise absolutní nuda ? Vydržel jsem se na něj dívat celých 45 minut a pak jsem to musel vypnout, neboť větší kravinu jsem snad ještě neviděl a to jsem toho už viděl dost. Během této tzv. „komedie“ jsem se ani jednou nezasmál a jen jsem litoval ze jsem to vůbec zapnul.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Tento film zapadá do normálního průměru, u kterého jsem se dobře bavil, ale viděl jsem v něm značné nedostatky…Ale když nakonec dali motor z Nissanu do starého Fordu tak jim asi přeskočilo, protože nádherně zkazili tuto krásku.

Bláznivá střela 33 a 1/3: Poslední trapas (1994)

Výborné zakončení téhle série. Nejlepší filmy s Lesliem Nielsenem a tahle poslední část se dokonce dosahuje kvalit prvního dílu. Moje nejoblíbenější komediální série, se kterou se u mě může rovnat jenom Hot Shots 1 a 2.

Bláznivá střela (1988)

Nejgeniálnější bláznivá komedie, co jsem kdy viděl, a kterou jsem viděl snad už 100x a podívám se na ni klidně zas.

Miami Vice (2006)

Po pomalém rozjezdu, ale to je už režisérův styl, to nabralo takové obrátky, že jsem z toho vůbec nestíhal. Skvělé herecké výkony plus vynikající režie... No prostě hit, který mě nezklamal a na který se klidně podívam znova.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Normální oddychová komedie pro celou rodinu, u které se jak zasmějeme, tak i ponaučíme. Adam Sandler podal svůj tradiční výkon a je vidět, že mu tenhle typ filmů sedí.

Konec hry (2006)

Proč tomu dávám 4*? Dlouho jsem se rozhodoval, jestli dát 3* nebo 4*, protože nejraději bych dal 3,5*, ale to nejde a tak jsem se nakonec přiklonil ke 4*, neboť jsem během filmu ani jednou neodešel a ani si neobnovil zásobu jídla a pití :-). Tím chci naznačit, že mě to přibilo k obrazovce a nespustil jsem z ní oči.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Serial od ktereho jsem necekal nic a rekl jsem si ze se jen ze zvedavosti kouknu na prvni dil......jenze pak prisel druhy treti a tak to pokracovalo a nemuzu se dockat dalsich dilu....Genialne propracovany serial kteremu nechyby nic. Proste me absolutne dostal vubec nevim jaky budou zvraty a co bude dal. Nejradeji bych ty dily rychle projel abych vedel jak to bude pokracovat ale tak zase prijdu o ten silny zazitek, ktery serial dava.A to napeti to proste nema chybu protoze napina od prvni az do posledni vteriny dilu. Skoda ze tomu nemuzu dat jeste vice hvezdicek protoze si to absolutne zaslouzi. Nejlepsi serial tohoto zanru ktery jsem asi kdy sledoval. //EDIT: Moje hodnocení a komentář(Omluvte absenci diakritiky, ale opravovat se mi to zatím nechce:-) ) patří k první sérii, po prvních třech dílech druhé jsem to přestal sledovat.

Asterix a Vikingové (2006)

Abych pravdu rekl tak asterixe proste zeru ......modernizace filmu prospela a jde o temer dokonalou zabavu pro vsechny generace ktere chytne a az do konce nepusti a ta grafika je proste gooood proste uz se k asterixum hodi