Superpoldové (2001)

Co dodat prvni polovinu jsem se vyborne bavil a smal jsem se jedna radost ale druha pulka uz spadla do bahna zbytecnych scenek ktere nepobavi i kdyz mozna dve nebo tri se najdou ale to je prilis ubohe.

Million Dollar Baby (2004)

Oscara si zaslouzi nebot jak se to po chvili rozjede tak je to dech berouci drama ktere chytne a nepusti. Nechybi mu naprosto nic

Napoleon Dynamit (2004)

no sice moc vtipne to neni ale film je kvalitni a dival jsem se na to rad a kdyz se prekousne ten styl kterym to reziser natocil tak z toho vznikne prijemna oddychovka

Evoluce (2001)

Jedine co k tomu dodam je ze jsem se u toho hodne bavil a bavilo me to i po 3tim schlednuti

Freddyho úlet (2001) odpad!

Tohle opravdu povolili k distribuci ? po asi pul hodine jsem byl naprosto znechucen a musel jsem to vypnout abych neztratil chut divat se na jine filmy.nic nechutnejsiho a horsiho snad uz neni

Road Trip (2000)

Prumerna komedie o jizde kvuli spatne kazete. to bylo strucne k pribehu a prejdu k memu hodnoceni Tom Green je ve filmu navic a zadny jiny herec,krome Seanna Williama Scota ktery byl lehce nadprumerny, nepodal aspon prumerny vykon a vse zachranuje scenar, ve kterem je mnoho dobrych vtipu a celkem dobra rezie

Mistři hazardu (2005)

Videl jsem to 3krat a podivam se na to klidne i po 4te nebot je to vyborna komedie.Vic slov k tomu nemam

Mládí v trapu (2003)

Bezvadna blazniva komedie u ktere jsem se dobre bavil a Will Ferrell je naprosto genialni komik diky kteremu tenhle film je o mnoho lepsi nez by byl byl bez nej a ostatni s nim pekne drzi krok ..

Neprůstřelný mnich (2003)

prumerny film u ktereho jsem se dobre bavil, a pekne odpocinul, sice se mi zdal obcas trochu chaoticky ale to uz u takovych filmu byva a kdyz se to prekousne tak se aspon odpocine.

Tygr a drak (2000)

Naprosto perfektni film ke kteremu nemam slov a kazdy ho musi videt.