• Krátkometrážní

Krycí jméno: Císař (2022)

Jsem trochu na vážkách s hodnocením. Luis Tosar je skvělý herec, ale viděla jsem ho hrát už mnohem lépe. Sakra, ale mám pro něho slabost, takže dnes je to dobrý a příště to bude třeba zase o hvězdu lepší Luisi.

Tři Tygři ve filmu: JACKPOT (2022)

Možná na divadle jim to funguje, ale tohle tady bylo nemastný & neslaný & nudný = můj názor. Český humor jde řádně do kopru. Zlatej Vláďa Menšík a spol. to byla jiná liga. Nehodnotím, není totiž co.

Modrá až na kost (2021) (seriál)

Konečně zase korejské akční drama, které mělo jak silný příběh, tak emoce. Souhlasím s korbitchem22, byl to vážně naprostý emocionální a akční nářez od začátku až do konce. Všichni hráli bravurně, ale ta, co pila nejraději heřmánkový čaj, tak ta byla ze všech nejlepší! 👍👏

Carter (2022)

Korejské filmy sleduji moc ráda a většinou na ně pěji chválu, ale tentokrát mi tu chyběl silný příběh, a to pro mě úplně nejvíc zásadní při sledování emoce. Přesto jsem ten rozjetý vlak zkoukla do poslední vteřiny.

Bouřlivé výšiny (1992)

Nádherná hudba opakující se vždy v těch nejsilnějších momentech. Fiennes mě tu pokaždé totálně emočně rozdrtí, protože Heathcliff v jeho hereckém přednesu nemá chybu!

Když se všechno po*ere: Woodstock 99 (2022) (seriál)

Mohl to bejt pěknej fesťák, akorát ta organizace se jim tam tenkrát moc nepovedla co? Zakladatel a organizátor zřejmě chtěli ušetřit prachy na pořádný ochrance, aby je pak stánkaři a spol. vytahali z na*raných & zhulených & nabuzených kluků a holek, a tak se místo kytičkové párty plné míru a lásky, konala ohnivá šou plná koz a šulínů. Na druhou stranu, ono tři dny hopsat na rozpáleným asfaltu, kde se ti o stínu může jen zdát, hlavně že "výběrčí daní" ho mají dostatek, to se člověk pak cítí trochu na*raný. Zajímavý dokument.ッ

Kostka na čas (2020)

Rubikovka z osmdesátek pořád frčí, což je super! Dobrá tělocvična pro mozkový závity. Fajn dokument.ッ

Irčan v rozhovorech (2019)

Mohla bych je pozorovat a zároveň poslouchat celé hodiny.ッ Jejich vtipy, vzpomínky, úvahy, šarm a zralost. Scorsese je machr na postavy a jejich příběhy tenkrát i teď a líbí se mi i jeho názor ohledně toho, proč se rozhodl nechat tu hrát svoje ostřílený kluky, aniž by je nahrazoval někým mladším. Marty jde zkrátka s dobou, ale pořád je to on a pořád to jsou oni. ッ

Anders, jag och hans 23 andra kvinnor (2018)

"Měla jsem pocit, že musíš mít nějakou diagnózu." :-D Já měla zase pocit, že "pacienti" jsou tu oba dva, protože nad tímhle fakt člověku zůstává rozum stát. :-D

Not Just a Girl (2022)

Utrhnout se ze řetězu. Zapomenout na dobré mravy. K pánské košili minisukni. Pojďme to rozjet ve velkém stylu. A rozjet to tedy umí stále parádně ta věčně usměvavá country rebelka s kytarou a psím parťákem. ッ