• Krátkometrážní

Monstrum (2022) (seriál)

Tak jsem si dala filmový víkend s šíleným blonďatým gurmánem a za sebe teda musím napsat, že dokument, mě zaujal o hvězdu víc. Každopádně apetit Evana Peterse v hlavní roli byl přesvědčivý.

Cobra Kai - Série 5 (2022) (série)

Říká se, že v nejlepším, je třeba přestat, ale tahle parta hochů z osmdesátek to tam prostě má a já je žeru úplně všechny od klaďásů až po záporáky. Skvělá muzika & akce & zábava už po páté a pořád to není nuda a prosím pěkně kdy zase bude čas useknout hadovi hlavu? 👍🏽🤘🏽🔥👊🦅 ッ

Kleo (2022) (seriál)

Začátek zajímavý a ke konci už se to tvářilo jak uspávač hadů. Jinak začínající devadesátková atmosféra tu na mě nostalgicky dýchla a dědova vnučka také neměla chybu. Vždy připravena paff! ッ

Dalších 365 dní (2022)

Díl třetí: Čutání končí nerozhodně. Bude se prodlužovat 🤔....nejspíš...bohužel...😩

365 dní: Ten den (2022)

Díl druhý: Branka pořád drží a na střídačce už je připravený druhý čutálista.

365 dní (2020)

Díl první: Čutálista shání nějakou branku, kterou by mohl čutat do bezvědomí.

Téměř dokonalý (2012)

Nikolaj Lie Kaas ne téměř, ale naprosto perfektní v roli týpka, který mě opět pobavil. Já ho prostě žeru!  Don't Worry Be Happy 👍ッ

V pasti zrady (2021)

V pasti nudy a nezachránil to tu ani frajer Alík.

Elvis (2022)

Jeden kazatel mi řekl: „Když je nebezpečné o něčem mluvit, zpívej.“ Věřila jsem mu každé gesto, každý pohyb, touhu zpívat si po svém, lásku i rebelii v srdci. Ten Butlerovic kluk v roli „Krále“ vážně zářil. Konec filmu mě dostal, nebo spíše originál mě dostal. 🎤🎸👏