• Krátkometrážní

Cobra Kai (2018) (seriál)

Je úžasný vidět po letech návrat tolika hereckých tváří z původního Karate Kida. Hoši z osmdesátek Ralph Macchio & William Zabka, to jejich věčný dohadování a soupeření tady bylo zábavné sledovat a do toho všeho skvělá muzika! Díky za tuhle pěknou nostalgii Sensei Lawrence !  ッ

Starej chlap (2022) (seriál)

Škoda, že tak zajímavě rozjetý příběh se poté začal tak nějak táhnout a občas až nudit. Kdyby hlavní roli nehrál Jeff Bridges, šla bych se svýma rockwomanskýma hvězdama dolů, ale já prostě nemohu. Mám totiž upřímnou radost z toho, že tenhle nezdolný obr a bojovník, jeden z mých hereckých oblíbenců se konečně zase blýsknul na filmovém plátně. Prej starej muž. Pche! Tak to teda ani náhodou! Jsi pořád sekáč Jeffe!

Sny o druhé svatbě (2022) (seriál)

Milá Afrodito, karma je zdarma holka jedna mstivá, nebo spíše neštastná. Milá Athéno, občas jsem si v duchu říkala, kdy už budeš konečně více akční a nenecháš si pořád s..t na hlavu. Je fakt, že když mám chuť na pořádnou dávku emocí, tak Korejci většinou nikdy nezklamou a proto je tak ráda sleduji.

Král Stonks (2022) (seriál)

"Nemusíš běžet rychleji než tygr. Jen rychleji než chlápek, s nímž jsi na safari." Nahodila jsem náhodně udičku a nebylo to úplně marný. Zpívající rybář z německých vod zaujal a pobavil. ッ Thomas Schubert 👍

Otec Stu (2022)

Stejně jako v devadesátkách Marky Mark bude vždycky ten týpek, na kterého se dobře kouká ッ, ale on i dobře hraje a zraje a totéž platí i pro Mela Gibsona a tak právě spojení těch dvou se mi tu líbilo.

Clark: Hvězdný zločinec (2022) (seriál)

Clark se s tím opravdu nepáral, sázel do všech branek jen co se tam vešlo, hajizlík to byl také ve všech směrech, ale byla zábava ho sledovat. ッ Hvězdný Bill Skarsgård si to tu ukradl celé sám pro sebe a to zcela zaslouženě. ッ

Láska a anarchie - Série 2 (2022) (série)

Blonďatý, modrooký les plný rebelie se tu zase herecky vyřádil. ッ Ida Engvoll 👍👏

Hvězdy (2017)

Opět skvělý Mateusz Kościukiewicz a nejen konec filmu, ale i závěrečný song mě chytnul za srdce. Kdyby tak všichni lidé, mohli prožít jeden den, kdy svoboda všechny vzbudí slovy: "Tancujte, tohle není sen." ♪ ♫ ♪ Ryszard Rynkowski - Sen o Viktorii ♪ ♫ ♪