Vztah Laury s Massimem vážně ohrozí vzájemná nedůvěra. Neodbytný Nacho se je navíc neustále snaží dostat od sebe. (Netflix)

Tomas_PO

Pevne verme, že posledná časť absurdnej trilógie z poľskej dielne, ktorú skutočne nemá zmysel pozerať. Jediný problém je, že absurdita diváka doslova prikuje ku stoličke. Na rozdiel od dvojky táto trojka zázrakom získala jednu hviezdičku, avšak už ani srnky netušia, prečo. Zrejme za kúsok akcie, alebo za maáličko menšiu mizériu, ako v dvojke. ()

IZFNP odpad!

Opakujem: nechápem, komu toto pripadá ako dielo označiteľné slovom “film”. Keď je to vlastne len videoklip divných záberov bez akejkoľvek emocionálnej roviny, kde namiesto dialógov hrá Fifty Shades soundtrack rip-off (Weeknd ešt nevolá právnikom?) a herci sa ani len nesnažia zakryť fakt, že nemajú čo hrať - vážne, scenár “Ďalších 365 dní” môže mať tak 3 strany max. Ale čo by sme chceli od filmu, ktorému tvorcovia nevymysleli ani len názov. ()

Arsenal83 odpad!

50 odtieňov šedej po poľsky po tretie. Poľská ludra a psychopatický, sadistický udenáč, ktorý si do učebného odboru vzal alkoholizmus a fet. A ludra sa kurví ešte viac, pričom zdatne jej vo filme sekunduje zbor ďalších prostitútok, ktoré za pár chechtákov natočia čokoľvek. Tie porno herečky sa aspoň nehanbia nazvať porno herečkami, tieto sa hrdo pýšia, že sú len herečky, ale od tých pornostars ich nerozlišuje skoro nič. Dej stále nijaký, v jednom kuse ide len o promiskuitnú mrdačku. A keď niekto napíše, že ide o mizerný film a takejto sračke dá napriek tomu tri hviezdy, tak to sa už rozum zastavuje ()

Enon odpad!

Dobře a dost. K prvním dvoum filmům jsem ani neměl chuť a energii se vyjadřovat. Řekl sem si, že to nechám někomu jinému. Ale po třetím dílu už to prostě musím udělat. Takže mi dovolte se vyjádřit k této trilogii jako celku touto recenzí. Budu se snažit být co nejvíce objektivní. Netflix má dobré filmy a seriály ale tohle se mu vážně nepovedlo, nevím proč měl potřebu tohle vůbec vytvořit. Problémů v těchto filmech je opravdu dost, například absolutně hloupý a nerealistický scénář ke kterému se pojí i mizerné výkony VŠECH zúčastněných “herců”, nerealističnost a hloupé zpracování je nepopsatelné, to se musí vidět. Příběh zde skoro neexistuje, působí jako když ho napsalo dítě v předškolním věku, nudný, hloupý, bez nápadu. A nyní se dostáváme k tomu hlavnímu proč to na Netflixu má takový úspěch a sledovanost, sexuální scény. Ty jsou hodně explicitní a je pravda, že se to ve filmech moc nevidí, aspoň ne do takové míry, takže chápu, že si to lidi pustí jen kvůli tomu. Tyto scény jsou sice možná dobře natočené ale postupem času vás jejich přemíra začne nudit. Ve druhém díle se jen v prvních 30 minutách vyskytne alespoň 6 sexuálních scén, a to už je opravdu moc, divák už si to potom ani neužívá. S těmito scénami souvisí i herci, kteří jsou sice sexy ale jak už jsem říkal, jejich herecké výkony by se dali přirovnat k herectví v seriálu Premiér, absolutně strašný. Hlavní problém je ale to, že tvůrci si to absolutně neuvědomují, během tří dílů se vůbec nic nezměnilo, ba i zhoršilo, tvůrci si totiž myslí, že když vezmou krásné herce, naflákají tam 30 sexuálních scén a zaobalí to do hezkého prostředí tak na to lidé budou koukat. No, a bohužel je to pravda, největší chyba je totiž v nás, kteří na to koukáme. Nebýt nás a úspěchu prvního dílu, žádné další díly by nevznikly. Je hrozné, že TOHLE opravdu stačí k tomu aby váš film byl úspěšný. Na všech těch filmech bych našel jediný pozitivum, občas je tam dobrá hudba, ale ta uz bohužel nezakryje to jakým fiaskem série 365 dní je. Mrzí mě to ale všechny tři filmy jsou pro mě jedny z nejhorších filmů, které sem kdy viděl, tudíž všechny tři hodnotím 0% ()

dopitak odpad!

Jednička měla nápad, ale dvojky už ne a trojka je spíš dokola omílaná pochcaná sláma. Erotické scény natočeny odpudivě, Morrone nám vyrostl do mimořádně nesympatického burana s tupým pohledem. Anna Maria vypadá líp ve flashbacích než v aktuálním ději. Zakázat se v tom dál vrtat! Katakombes Milou Kinematografos. ()