O poklad Anežky České (1993) (pořad)

Mě tento kvíz opravdu nesedl. Nebýt toho, že to je z odvětví historie, tak by to bylo lepší. Jinak to bylo ale moc hezky udělané, rádoby interakce s těmi historickými osobami.

Divná sešlost (2006)

Co k tomu můžu napsat? Horor se na to koukat. Nikdy jsem enviděl nic směšnějšího, tak neprofesionálního...1* za Tylera Perryho...

Martina Sáblíková 2010 (2010) (pořad)

Sestřih momentů ze závodů, které jsou význačné nejen pro Martinu Sáblíkovou, ale pro celou ČR

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Zajímavý příběh. Čekal jsem od toho všelmožnou dramatu, ale toto opravdu ne. Nechával jsem si právě na to chuť, nečetl jsem si komentáře, prostě skoukl jenom hodnocení a šel na to. Musím vyzdvihnout - to, co zde předvedli herci byl opravdu nářez. V tom jsem chybučku vůbec neviděl. Dál bych rád vyzdvihl vyprávění příběhu. Dokonale tam zabarvili to, kdy se ta věc stala. To divák vlastně pozná až na konci, kdy je nám vše vysvětleno. Co bylo spíš u mě problém, a taky důvodem ztráty té jedné hvězdičky, bude to, že mě film tolik nevtáhl. Pro mě to bylo trochu mimo mísu. Já chápu, že na pár věci by chtěl každý z nás zapomenout, ale bylo by vám pak fakt líp? Neposilňuje Vás to naopak? Já se naučil se svýma chybama žít... Ale každopádně myšlenka opravdu jedinečná.

Jackass: Volume 3 (2002)

I když je to pořád docela slabý, tak ze všech volume rozhodně ten nejpovedenější.

Štvaná žena (2003)

Tedy čekal jsem alespoň průměrný snímek. Pravda, sice to bylo natočeno už před nějakým tím pátkem, ale i tak se na začátku stalo všecko hlavní a poté jen stres hlavní ženské postavy. Nuda, kopec nudy a hrozného idiotismu hlavní postavy atd. Mno prostě už nikdy víc...

Jackass: Volume 1 (2002)

Škoda, že jsem toto neviděl hnedka na začátku a už jsem viděl daleko lepší jejich filmy. Možná by to pak získalo lepší hodnocení.

Kiwi! (2006) (studentský film)

Jednoznačně krásná myšlenka :D Škoda že graficky to nebylo zpracované lépe, ale vypadalo to na práci amatéra (ne v špatném slova smyslu) tak stejně koubouk dolů.

Jackass 2.5 (2007)

Asi zatím nejslabší díl co jsem viděl od těchto psychoušu v dobrém slova smyslu