Ptáci (1963)

Na tuto dobu už hodně zastaralý horůrek. V té době jinak suprový, docela masový, a hlavně stěžejní pro budoucnost.

Hrdina (2002)

Pro japonce a číňany možná národní dědictví, ale tak moc nereálný film- mno na to se skoro nedalo koukat. Mno a ještě ta řeč s titulkama....mno snad nikdy už víc

Predátoři (2010)

Predators, aneb suprové pokračování souboje po svý-hlavní-4-"zuby" vyzbrojených příšerek vs lidí. Film jsem si opravdu náramně užil. Celá ta atmosféra touhy po přežití a přitom i malé zoufalosti byla pro prostředí džungle prostě skvostná. Líbila se mi návaznost i návaznost na první díl. Prostě všechno super. Super krvavý, takže bych nedoporučoval rodičům brát na to děti. Nicméně záběry, jak predátor vytáhne celou páteř s lebkou ještě ze živého člověkou jsou prostě suprové :D Sice pravda že tam občas padalo přespříliš slov místo divoké akce, ale i tak hodnocení = 92%

Zahulíme, uvidíme 2 (2008)

Supr sranda, která nezná mezí :) Takovýdle typ komedií (tedy ještě trocu více na úrovni) fakt žeru .)

Surfařská svoboda (2008)

Krásný film ze surfařského prostředí. Sice op surfování vim e-e, ale takle by se mi to líbilo

Lemra líná (2006)

Vtipná romantická komedie se sklamáním a happyendem. Co víc říct? :)

Zběsilá jízda (2004)

Tak zařazení tohoto filmu (ne jako u jiných) sedí. Akční to bylo dost a přitom jse se docela nasmál. Je to sice takový trochu slabší rychle a zběsile, ale stojí za to se na to kouknout

V rytmu soulu (2008)

Z tohodle filmu jsem měl takový, docela smíšený dojem. Dějová linie v první 3/4 filmu nudná a ani nezpívaj žádný extra dobrý songy. Na konci to ale chlapsi narazili na policajty a už se alespoň něco dělo. Asi bych se na to už znova nepodíval.

Poldové (2010)

kdybych měl svůj slovník trochu tlustší, asi bych svůj zážitek z tohoto filmu popsal nějakými krásnými slovy. Takle jen řeknu: "Wow, hmmmmmm, hm-hmmmm, wow :)"

Defendor (2009)

Od tohoto filmu jsem podle žánru komedie a docela vysokého hodnocení čekal něco fakt komickýho. Když ale přišlo na věc, tak je to úplně obdivuhodný, krásný a totálně vážný příběh, který mě donutil až k slzám.