Tekken (2010)

Film je totálně o ničem. Nemá zábavný ani logický děj. A o akčnosti se zde nedá ani náhodou hovořit. Jedna hvězdička za krásný obleček bojovnice v bílém .)

Karate Kid (2010)

Moc hezký a velice příjemný film. Sice to mladé obsazení a některé jejich docela dost dospělé řeči a názory byly dost přehnaném ale jinak je to moc hezký film. Podívali jsme se na plno hezkých míst uviděli spoustu filmařsky propracovaných záběrů a opět jsme viděl našeho dobráka od kosti - Jackieho Chana, který doplnil film o kousek citu. I když to nebyl prostě trhák, tak mě stejně nenapadá jediná věc co tomu vytknout. Proto 4*

Svět zítřka (2004)

Příběh hrozně rozházený z počátku trochu terminator 4 a pak ztracený svět. Sice efekty pěkný, pěkně udělaný, krásná technologie, ale nikterak záživný.

Suprhrdina (2008)

Film sám o sobě je sice pěkná hovadina ale při pár scénách jsem doslova brečel smíchy a svíjel se ve křečích. :D Věřte

Počátek (2010)

1.) A je to tady. Konečně jsem to viděl. Kapra vůbec teda nemusim ale po tomdle velká úcta. K samotným tvůrců...Už teď by vás měli odměnit za to co jste dokázali. Doufám a věřim, že tento snímek bude jednou pro budoucí filmaře šablonou, modlou a vzorem. Příběh je dokonale spletitý dokonale promyšlený, dokonale originální a nadočekávání nejlepší :D Kdyby to šlo dám klidně trilion %, páč todle je vedle avatara nejlepší film co jsem viděl. Nedokážu si ani představit, co by todle udělalo se člověkem, kdyby Inception bylo v 3D. By byl prostě masakr. Pocta a Respekt 2) Nyní jsem viděl film již po druhé a budu se muset opakovat. Nejlepší film vůbec. Je to jediný film, který mě fakt nutil se zamyslet a přát si, aby toto byla realita a já byl v ní.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Super první film futurama. Nadchlo mě to i tím, že jstem taky docela fanda dračího doupěte, tak mi to "začlenění" do fantasy prostě sedlo.

Futurama: Benderovo parádní terno (2007) (video kompilace)

Super pokračování (nahrazení dílů) suprového seriálu. Bender opět nezklamal a tak se hodně nasmějete :)